Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya takipçilerinin yorumlarına ateş püskürdü.

Sık sık takipçileriyle sosyal medya hesabı üzerinden münakaşa içerisine giren eski manken tartışmanın ardından konuyu Türkiye’de yaşayan erkeklere getirdi. Sivri diliyle hafızalara kazınan Deniz Akkaya yalnızca ünlü isimlerle girdiği polemiklerle değil aynı zamanda sosyal medya kullanıcılarıyla girdiği tartışmalarla gündeme geliyor. Takipçilerinin yorumuna sinirlenerek hakaret eden eski manken konuyu Türk erkeklerine getirdi.

'Sadece Hakaret Yemek Değil Dayak da Yersiniz' 

Usta Oyuncu Ahmet Uğurlu'dan Acı Haber! Usta Oyuncu Ahmet Uğurlu'dan Acı Haber!

Akkaya x sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu ülkenin erkeklerindeki en büyük sorun, her türlü hakareti kadına edebileceklerini sanıp, sonrasında aynı üslup ile hakaret yiyince hayal kırıklığına uğramaları. Hayatım sizin gibi süt bebeleri ile uğraşmakla geçti. Ve hayat bana şunu öğretti, herkes hak ettiği şekilde muamele görür. Size evde kadına hakaret edilir dövülür ama kadın susar öğretmişler. o sizin evde kaldı dışarıdaki hayatta öyle değil. Sadece hakaret yemek değil dayak da yersiniz aklınızı başınıza alın” ifadelerini kullandı.

'Sokakta Suratına Sümüğümü Atmayacağım Adamlar' 

Sert sözlerine ara vermeyen Akkaya, “Sokakta suratına sümüğümü atmayacağım adamlar buradan bana yazı yazamaz! Üstelik sebep ne? Bana eğitim veren çok yakın bir dostumu paylaşmak istedim, hazımsızlar ordusu aportta bekliyormuş! Sizin işiniz gücünüz yok mu? Bütün gün sosyal medyada benzer işler yaptığınız insanların fotoğraflarının altına hakaret etmek nasıl bir ruh hastalığıdır! Sonra da terbiye bekliyorsunuz! Yok, kardeşim size terbiye! Siz kimsiniz sizin hak ettiğiniz muamele bu!”dedi.

Kaynak: Özel Haber