Ünlü oyuncu Murat Ünalmış sessizliğini bozdu. Türkiye gündemini yakından takip eden Ünalmış, daha önce yaptığı seçim açıklamasının ardından bu kez de İsrail-Filistin savaşına yönelik tepki gösterdiği bir paylaşım yaptı.

Kayserili Ünlü Oyuncu Ateş Püskürdü: Rezil Bir İnsanlık!-2

Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi! Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi!

Kayseri'de Yakalanmıştı

Yer Gök Aşk, Bir Zamanlar Çukurova, Gülcemal, Sevda Kuşun Kanadında gibi popüler televizyon dizileriyle tanınan ve Kayserili olduğu bilinen ünlü oyuncu Murat Ünalmış, birçok kez memleketine yaptığı ziyaretle adından söz ettirdi. Kayseri'de kuzeni ile birlikte kameralara yakalanan Ünalmış, aynı zamanda seçim döneminde yaptığı paylaşımla gündem olmuştu.

Murat Kurum'un Seçim Torbasını Çöpe Atmıştı

Murat Kurum'dan gelen seçim torbasını çöpe atarak isyan eden ünlü oyuncuya tepkiler çığ gibi büyümüştü. Aynı zamanda oyuncu, takipçisinin kendisine yaptığı eleştiriye karşılık çok sert ifadeler kullanmıştı.

Kayserili Ünlü Oyuncu Ateş Püskürdü: Rezil Bir İnsanlık!-1

'İnsanların Tepkisizliği Mide Bulandırıcı'

Şimdilerde yeni dünyaya gelen bebeğiyle sık sık paylaşım yapan Ünalmış, sosyal medya hesabı üzerinden İsrail'in Filistin'e yaptığı zulmü kınayarak tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Katil İsrail, Filistin'de insanlık suçu işlemeye devam ediyor ama kimsenin gücü onlara yetmiyor. Bu dünyanın ikiyüzlülüğü ve insanların tepkisizliği mide bulandırıcı gerçekten. Her zaman olduğu gibi; güçlü olanın istediğini yaptığı saçmasapan bir dünya, rezil bir insanlık"

Özel Haber

Muhabir: Merve Erol

Kaynak: Özel Haber