Şarkıları ve sahne performansıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcı Melek Mosso uzun süredir gündemden düşmüyor. Mosso'nun bu sefer de sahne tarzı gündem oldu.

Kayserili Ünlü Şarkıcı O Haliyle Tartışma Yarattı!-1

Ünlü Gazeteciden Olay Olacak İtiraf! Ünlü Gazeteciden Olay Olacak İtiraf!

Ünlü sanatçının cesur tarzı hayranlarının dikkatini çekerken sosyal medya bu konuda ikiye bölündü. Bazı kesimler sanatçının tarzını çok iddialı bulurken bazıları ise çok beğendiğini ifade etti.

Son zamanlarda özel hayatıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı daha önce konserlerinin iptal edilmesiyle adından söz ettirmişti. Konserleri peş peşe iptal edilen sanatçının sosyal medyadaki ima dolu paylaşımları tartışma konusu olmuştu.
Sahnede annesiyle şarkı söyleyen ve samimi halleriyle dikkat çeken Mosso, iki yıl beraberlik yaşadığı basketbolcu, oyuncu ve model Serkan Sağdıç ile geçen yıl evlenmişti.

Kayserili Ünlü Şarkıcı O Haliyle Tartışma Yarattı!-2

Özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme oturan sanatçı son olarak konserinden pozlarını Instagram hesabından paylaştı. Siyah transparan tül bir elbise tercih eden ünlü şarkıcı sosyal medyadaki takipçilerini ikiye böldü. Sık sık eleştiri ve beğeni yağmuruna tutulan Mosso'nun bu tarzı çok konuşuldu. Sürekli linç edilmekten kurtulamayan Mosso yine eleştirilerin odağında yer aldı. Pek çok kişi kıyafetini "fazla iddialı" bulduğu ünlü şarkıcıyı adeta topa tuttu.

Kayserili Ünlü Şarkıcı O Haliyle Tartışma Yarattı!-3

Yapılan bazı eleştirel yorumlar şu şekilde:
"Kaliteli bir ses sanatçısı sesiyle ön planda olmalı, vücuduyla değil."
"Sesinizi beğeniyorum ama üstünüzde kıyafet göremiyorum."
"Kıyafetinin sanatının önüne geçmesine izin vermemelisin."
"Keşke onu giymeseydin."

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise ünlü şarkıcıyı iltifatlara boğarak şu yorumları yaptı:

"Elbise çok yaratıcı ve çok iddialı."
"Sen sanatsın."
"Buralar yıkılıyor."

Kaynak: Haber Merkezi