Meteoroloji Genel Müdürlüğü Kayserilileri yarına dikkat etmesi konusunda uyardı.

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü, Kayseri için 8 Temmuz gününe dikkat çekti. Meteoroloji, Kuvvetli rüzgar uyarısında bulundu. Pazartesi günü rüzgarın, kuvvetli eseceği beklendiğinden, çatı uçması, ağaç devrilmesi, ulaşımda aksamalar gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği vurgulandı.

Kayseri’de bu hafta hava durumu nasıl olacak?

8 Temmuz Pazartesi günü hava genelde parçalı bulutlu seyredecek. En yüksek sıcaklık 34 dereceyi görürken, en düşük sıcaklık 15 derece olacak.

Başkan Büyükkılıç Belgeleri Verdi! Başkan Büyükkılıç Belgeleri Verdi!

9 Temmuz Salı günü hava parçalı bulutlu, hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. En yüksek sıcaklık 30 dereceyi görürken, en düşük sıcaklık 15 derece olacak.

10 Temmuz Çarşamba günü hava parçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. En yüksek sıcaklık 30 dereceyi görürken, en düşük sıcaklık 15 derece olacak.

11 Temmuz Perşembe günü ise hava genelde parçalı bulutlu olacak. En yüksek sıcaklık 32 dereceyi görürken, en düşük sıcaklık 15 derece olacak.

12 Temmuz Cuma günü hava parçalı ve az bulutlu seyredecek. En yüksek sıcaklık 32 dereceyi görürken, en düşük sıcaklık 16 derece olacak.

Kaynak: KURUM BÜLTENİ