Kayserispor’da geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Genel Kurul’da başkan Ali Çamlı güven tazelemiş ve yeniden başkan seçilmişti.

Kayserispor Kulübü’nün borçlarını açıklarken önemli açıklamalar yapan Başkan Ali Çamlı, önceki dönemde başkanlık yapan Berna Gözbaşı’na çağrıda bulunmuş ve Kayseri’nin önde gelen isimlerine de seslenmişti.

Kayserispor’un borcunu 317 Milyon TL olarak açıklayan Başkan Ali Çamlı, eski başkan Berna Gözbaşı’nın ise kulübe temlik koyduğunu ifade etmişti.

Berna Gözbaşı

Yeşil Sahalarda Dostluk Kazandı! Yeşil Sahalarda Dostluk Kazandı!

Kayserispor Kulübü önceki dönemde Başkanlık yapan Berna Gözbaşı’na Kayserispor Kulüp Başkanı Ali Çamlı, “Kayserispor'u 825 milyon 108 bin TL, yani o gün ki kur karşılığı olan 43 milyon 420 bin Euro artı CAS'da devam eden dosyalarla birlikte 54 milyon Euro borçla devraldık. Sadece devraldığımızdaki borç miktarının bugün itibariyle 662 milyon TL, sadece Berna Gözbaşı başkanın koymuş olduğu temlikler ve mevcut yöneticilerinin alacaklarıdır. Berna başkanın tabi ki hakkıdır’ açıklamasında bulunmuş ve durumun ciddiyetini dile getirmişti.

Kayserispor’un Berna Gözbaşı’na olan borç konusunu nasıl bir çözüme kavuşturacağı merakla bekleniyor.

Kaynak: ÖZEL HABER