Süper Lig’de mücadele eden Kayserispor’un başarılı futbolcusu bu sezon gösterdiği performans ile istatistikleri alt üst etmeyi başardı.

Sarı-Kırmızılı takımın ilk 11’in vazgeçilmez oyuncularından olan Gökhan Sazdağı, 2023-2024 sezonunda hem oynadığı futbol hemde gösterdiği mücadele ile taraftarın sevgili haline geldi.

Kayserispor forması altında bu sezon  2’si Türkiye Kupası olmak üzere 36 maça çıkan Gökhan Sazdağı, 2990 dakika süre aldı. 29 yaşındaki futbolcu bu süre içinde 6 kez asist yaparken 33 maçta ilk 11’de forma şansı buldu.

Kayserispor’u Bekleyen Büyük Tehlike! Kayserispor’u Bekleyen Büyük Tehlike!

Kayserispor Forması Ile 100 Mac33

En Çok Sarı Kart Gören Futbolcu Oldu

Kayserispor’da sağ kanat ve sağ bekte forma şansı bulan Gökhan Sazdağı 2023-2024 sezonunda Çağdaş Atan, Recep Uçar ve Burak Yılmaz’ın vazgeçilmez oyuncusu olmayı başarırken tecrübeli futbolcu 9 kez sarı kart gördü.

Gökhan Sazdağı ‘Devam’ Dedi

Kayserispor’un başarılı futbolcusu sezon sonunda ise sözleşme uzatan futbolcular arasında yer aldı. Tecrübeli futbolcu 2025’te bitecek olan sözleşmesini 1 yıl daha uzattı.

Kayserispor Forması İle 100. Maç 

Kayserispor'un tecrübeli oyuncusu 89 Süper Lig 11'de Türkiye Kupası olmak üzere Kayserispor forması altında 100. maçına çıktı. İlk dönemlerinde fazla forma şansı bulamasada hırsı ve çalışkanlığı sayesinde Sarı-Kırmızılı takımın vazgeçilmez isimleri arasında yer aldı.

Kaynak: ÖZEL HABER