Erciyes Üniversitesi Simülasyon Uygulamaları Projesi'nin  protokol imzaları Memduh Büyükkılıç, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Altun ve ERÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Alper Kemaloğlu ile atıldı.  Projenin oy birliğiyle geçmesini sağlayan Büyükklıç, Erciyes Üniversitesi Tıbbi Simülasyon Uygulama Alanı Geliştirme Merkezi projesi için protokole imzayı attı.

"Erciyes Üniversitesi Gururumuz"

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Büyükkılıç," Erciyes Üniversitemiz araştırma üniversitesi olarak yüz akımız, gururumuz olan bir üniversitedir. Bunun da temel taşını oluşturan en önemli fakültelerimizden birisi de Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültemizdir" diye konuştu.

Imza Proje

Meclis üyerlerine desteklerinden dolayı teşekkür eden Büyükkılıç şunları söyledi; "Her zaman rektörümüzle birlikte iş birliği ile bu süreci yöneten konumdayız. Hayırlı, uğur olsun. Hekimlerimizin daha ön görülü, daha günün şartlarına uygun yetişen, bilimsel alanda çalışmalar yapan hekimler olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Rektör Altun’dan Başkan Büyükkılıç’a Teşekkür

Sayıları 30’a Yakındı! Yaralı Halde Bulundular Sayıları 30’a Yakındı! Yaralı Halde Bulundular

Rektör Altun, Büyükkılıç'a desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek sözlerine şöyle devam etti; "Bu süreçte tıp fakültemizin dekanı Cemal Alper hocamıza, Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç, bu süreçlerde hep destek verdiler.

Erü Proje

Üniversitemiz tıp fakültesine çok önemli bir kazanım olduğunu düşünüyorum. İnşallah hayırlı olmasını diliyor, buradan çok daha kaliteli öğrenciler yetişeceğini düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Editör: Ülkü Şimşek