Güneşi Beklerken dizisiyle adını geniş bir kitleye duyuran Kerem Bürsin, Hande Erçel ile başrolde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisiyle şöhretini taçlandırdı. Daha sonra Ya Çok Seversen dizisiyle ekranlara dönen ünlü oyuncu, katıldığı Altın Kelebek ödül töreninde yaptığı konuşmayla gündem oldu. Kerem Bürsin'in ödül konuşması viral olurken birçok kişi ünlü oyuncuyu eleştiri yağmuruna tuttu.

Kerem Bürsin'e Koronavirüs Şoku! Set Durduruldu

Kayserili Şarkıcının O Videosu Sosyal Medyayı Salladı! Kayserili Şarkıcının O Videosu Sosyal Medyayı Salladı!

Koronovirüse Yakalandı

Kerem Bürsin adı şimdi ise başka bir konuyla gündeme geldi. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Devrim Özkan'ın yer alacağı Mavi Mağara filminin hazırlıkları devam ederken provalar esnasında talihsiz bir olay yaşandı. Kamera karşısına geçmeye hazırlanan Bürsin, koronavirüse yakalandı.

Kerem Bürsin'e Koronavirüs Şoku! Set Durduruldu

Set İleri Tarihe Ertelendi

Birkaç gün boyunca reklam çekiminde yer alan Bürsin, dün Mavi Mağara setine çıkmaya hazırlanırken rahatsızlandı. Testleri yapılan oyuncunun koronavirüse yakalandığı ortaya çıkınca set ileri bir tarihe ertelendi.

Kerem Bürsin'e Koronavirüs Şoku! Set Durduruldu

2 Nisan'da çekimleri başlayacak olan filmde Kerem Bürsin, Cem adlı askeri oynayacak. Senaryosunu da kendisinin yazdığı filmi Altan Dönmez yönetecek. Mavi Mağara'nın İstanbul'da başlayacak çekimleri Kaş'ta devam edecek.

Kaynak: Haber Merkezi