Kızıyla Gündeme Oturmuştu! Gelinim Mutfakta'dan Ayrılınca Yerine O İsim Geldi! Kızıyla Gündeme Oturmuştu! Gelinim Mutfakta'dan Ayrılınca Yerine O İsim Geldi!

ATV ekranlarının en sevilen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı ve Tatlı Sert programı her hafta yayınlanan bölümleriyle sosyal medyanın gündemine oturuyor. Geçtiğimiz günlerde programda dehşet veren bir itirafla sallanmıştı. İzleyicilerin ağzını açık bırakan kıyma makinesi cinayeti hakkında yeni gelişmeler yaşandı.

Kıyma Makinesinden Çekilen Etler Tüm Mahalleye Dağıtıldı

Müge Anlı'da ortaya çıkan kıyma makinesi cinayeti Türkiye'nin gündemine oturdu. Daha önce halası ve babaannesinin bir adamı öldürerek kıyma makinesinden geçirdiği iddiasında bulunan adam sosyal medyanın gündemine oturdu. Sonrasında ise korkunç cinayette mide bulandıran bir detaydan bahsedildi. Kıyma makinesinden çekilen etlerin tüm mahalleye dağıtıldığı gündeme geldi.

Mide bulandırıcı iddialar sosyal medyada büyük yankı uyandırırken programda bahsedilen korkunç cinayet iddiasıyla ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya başladı. Programın yeni bölümünde Mehmet Taşpınar'ın eski komşusu Hatice Ekizli çarpıcı iddialarda bulundu.

'Bunları Susturabilirsin Ama Beni Asla'

Mehmet Taşpınar'ın komşusu olduğunu ve evlerinin tam karşısında oturduğunu söyleyen Hatice Ekizli, şu ifadeleri kullandı:

"Nasıl hatırlamazsın? Bunları susturabilirsin ama beni asla. Sen 2004 yılından tut, 2024'teyiz. Senin girdiğin, çıktığın her yeri biliyorum. Meydan burada, ben de buradayım. Bu beyefendiyi ben tanıyorum o beni tanımıyor. Güllü hanım beni gördü, soframa oturdu. Ayşe de yalan söylüyor. Sen ikisini güzel idare ettin. Bir bayanı harcayamadın. O da ben. Hani tanımıyordun beni?"

'5 Bin TL Ve İki Koçumu Buna Kaptırdım'

Canlı yayında itiraflarına devam eden kadın sözlerine şu şekilde devam etti:

"Bu fırıldak Müge hanım. 5 bin TL ve iki koçumu buna kaptırdım. Bizim evimiz burada, bizim Elif'in evi bir sokak yukarıda"
Hatice Ekizli'ye Mehmet Taşpınar, "Annenin koçlarını çalmadım. Nerede çaldım? 2004'te benim evimin karşısında oturuyor olabilirsin" diyince işler daha da kızıştı.

Taşpınar'ın eski komşusu Ekizli ise "E hani beni tanımıyordun? Mehmet benim dükkanıma gelip sen soba silkelemedin mi? Baban yüzünden dövüşmedin mi? 'O kızın dükkanına gitmeyeceksin' diyen senin babandı. Senin iki yıl çalışmışlığın var sadece" diyerek tepki gösterdi.

'Bu insanın dükkanına girmeyeceksin dedi'

Babasının doğru söylediğini dile getiren Mehmet Taşpınar, "2004 yılında gitme demiş. Benim babam tek kelimeyle 'Bu insanın dükkanına girmeyeceksin. Girersen benden yana hakkım size helal değildir' dedi" ifadelerini kullandı.
Mehmet Taşpınar ise tekrardan Ayşegül'ün evine girmediğini iddia etti.

"Anlatacaklarına Şok Olacaksın"

Müge Anlı'nın, "Murat'ın evine girmişsin ya." demesi üzerine Taşpınar, "Murat'ın evine bir kere vardım dedim. Bağlanacak olan kişi, beni petrolcü arkadaşımla görüştürsün. Üstelikte anlatacaklarına sen şok olacaksın Müge abla" dedi.

‘Daha Fazla Şok Olmayayım’

Müge Anlı anlatılanlar sonrasında, "Daha da şok olmayayım. Kimi istiyor bağlanması için onu da ayarlayayım. Önce hanımefendi bir konuşsun. 2004 yılından beri tanışıyoruz, babası benimle görüşmesini istemiyor demişsiniz. Ama 'O gelirdi benim dükkanıma' diye konuşmuşsunuz. Kadın bir şey saklamıyor. Sonra kayboldu ortadan birkaç defa. Güllü de zaten sana kızdı. 'Nasıl tanımıyorsun' dedi. Sen bu koyunlarında kime satıldığını biliyorsun Güllü. Mehmet Taşpınar ise koyunların satılmadığını iddia etti" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi