Doktorlar’ın Ela’sıydı: Onu Görenler Nerden Nereye Diyor! Doktorlar’ın Ela’sıydı: Onu Görenler Nerden Nereye Diyor!

Ünlü sanatçı ve oyuncu Özcan Deniz ile başrolü paylaştığı Kızıl Goncalar ile ekranlara geri dönen ve oyunculuk performansıyla sevenlerinin beğenisini kazanan Özgü Namal'ın yeni projesi için evrim geçirmesi dikkatlerden kaçmadı. Ünlü ismin yeni imajı çok konuşuldu. 

Kızıl Goncalar'ın Meryem'ini Görenler Tanıyamadı!-1Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Elif karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Hanımın Çiftliği, Benim Annem Bir Melek, Masumlar, Merhamet ve Kızıl Goncalar gibi birçok başarılı yapımda yer aldı. Ünlü oyuncu Özgü Namal bir dönem de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jürisi olmuştu.

Kızıl Goncalar'ın Meryem'ini Görenler Tanıyamadı!-2

NOW TV ekranlarına damga vuran Kızıl Goncalar dizisinin sezon macerasına ara vermesinin ardından yeni filmi için kolları sıvayan ünlü oyuncu imaj değişikliğine gitti. 

Kızıl Goncalar'ın Meryem'ini Görenler Tanıyamadı!-3

İlker Çatak'ın yönetmenliğini yaptığı Sarı Zarflar filmiyle anlaşan Özgü Namal, yeni projesi için siyah uzun saçlarını kısacık kestirerek sarıya boyattı.

Namal'ın son hali sevenlerini şaşkına çevirirken yeni imajına yorum yağdı. Çoğu kişi ünlü ismi tanıyamadığını dile getirdi.

Kaynak: Haber Merkezi