Show TV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana fırtınalar estiren Kızılcık Şerbeti Cuma akşamı yayınlanan bölümüyle sezon finali olmuştu. Sezon finali sahneleriyle sosyal medyayı sallayan dizide oyunculuk performansları seyirciyi adeta büyülemişti. 

Ünlü Oyuncudan Yapımcılara Zehir Zembelek Sözler! Ünlü Oyuncudan Yapımcılara Zehir Zembelek Sözler!

3692861 1920X1080 (1) (1)

4 Oyuncu Kadrodan Ayrıldı

Kızılcık Şerbeti dizisi yeni sezon onayı aldıktan sonra 4 oyuncusuna veda etme kararı aldı. Farklı farklı sebeplerden dolayı kadrodan ayrılan oyuncular sevenlerini hüsrana boğdu. Müjde Uzman, Serkan Tınmaz, Yiğit Kirazcı ve Selin Türkmen gibi başarılı isimlerin kadrodan ayrılmasının hemen ardından diziye yeni isimlerin dâhil olacağı konuşulmaya başlandı. 

Kızılcık Şerbeti Kadrosuna Katılacak İlk İsim Belli Oldu!-1

5 Oyuncunun Dahil Olacağı Gündeme Geldi

 Kızılcık Şerbeti’ne 5 oyuncunun geleceği konuşulurken dizi hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Sezon finalinin kritik sahnelerinden biri olan Giray ve gizemli kadının konuştuğu sahne sosyal medyada gündem olurken yüzü gösterilmeyen kadının kim olduğu da merak konusu olmuştu.

Kızılcık Şerbeti Kadrosuna Katılacak İlk İsim Belli Oldu!  

Gizemli Kadın Hakkında Bomba İddia Ortaya Atıldı

Dizinin hayranları yeni sezonda seyirci karşısına çıkacak olan karakterlerden birinin de Giray ile iş birliği yapan kadının olduğunu söylerken aynı zamanda analiz yaparak bu kadının kim olabileceğini de tahmin etti. Oyuncuyu sesinden tanıyan dizinin fanatikleri bu kişinin ünlü oyuncu, sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli olduğunu savundu.

460435 (1) (1)

Kıvılcım'ın Kuzeni Meri Geliyor

Yeni sezonda dizinin hikâyesinin seyrinin ne yönde değişeceği merak edilirken dâhil olacak 5 oyuncunun da Kızılcık Şerbeti’ne taze kan getireceği gündeme geldi. Kızılcık Şerbeti’ne dâhil olan karakterlerden biri de belli oldu. Diziye Kıvılcım’ın kuzeni Meri karakteri dahil olacak. Bu karaktere kimin hayat vereceği de öğrenildi. Ünlü oyuncunun hayranları bu müjdeli habere çok sevindi. 

Kızılcık Şerbeti Kadrosuna Katılacak İlk İsim Belli Oldu!-2

Ulan İstanbul'un Yaren'i Dahil oldu

Dizinin kadrosuna dâhil olacak ve Meri karakterine hayat verecek olan oyuncunun Şebnem Bozoklu olduğu ortaya çıktı. Ulan İstanbul dizisinin Yaren’i olarak hafızalara kazınan ünlü oyuncu aynı zamanda dizide Erkan Kolçak Köstendil’le yaptıkları düetlerle 2015 yılına damga vurmuştu. O yıl söyledikleri şarkılar Türkiye’de dinlenme rekorları kırarken ünlü isim aynı zamanda oyunculuğuyla da büyük takdir toplamıştı.

Kızılcık Şerbeti Kadrosuna Katılacak İlk İsim Belli Oldu!-3

Ünlü Oyuncunun Performansı Çok Konuşulacak 

Türkiye'nin önde gelen kadın oyuncularından biri olan Şebnem Bozoklu Yapımcı Faruk Turgut ile anlaşma sağladı. Diziye Kıvılcım karakterinin kuzeni olan Meri karakteriyle dâhil olacak olan Bozoklu’nun performansıyla izleyicileri ekranlara kilitlemesi bekleniyor. 

Dizide Neler Yaşanacağı Merak Konusu Oldu

Dizide yaşanan ayrılıklar ve yeni gelecek oyuncularla birlikte hikâyenin gidişatının nasıl olacağı merak konusu oldu. Gerilimin zirveye tırmandığı sezon finalinin ardından, dizinin yeni sezonu hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenmeye başladı. 

Kaynak: Haber Merkezi