Show TV ekranlarında fırtınalar estiren ve her bölümüyle seyircileri ekran başına kilitleyen dizinin setinde neler oluyor? Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i ünlü oyuncu Müjde Uzman’ın sette kriz geçirdiği iddiaları sosyal medyayı salladı. 

Kızılcık Şerbeti Oyuncusu Sette Kriz Geçirdi! Fragman Gecikti!-2

Dizi Kadar Oyuncuları da Gündemde

Entrika ve kaos dolu sahneleriyle izleyicilerin tutkusu haline gelen Kızılcık Şerbeti’nde sular durulmuyor. Dizinin yalnızca karakterleri değil oyuncuları ve özel hayatları da konuşuldu.  Oyuncu kadrosunda bulunan başarılı isimler son zamanlarda magazin dünyasını sallayan skandallarla anılmaya başladı. Doğa karakterine hayat veren Sıla Türkoğlu ve dizinin Nilay’ı Feyza Civelek’in ardından bu kez Müjde Uzman magazin dünyasının gündemine bomba gibi düştü. 

Kızılcık Şerbeti Oyuncusu Sette Kriz Geçirdi! Fragman Gecikti!-1

Hastanede Serum Paylaşımı Dikkat Çekti 

Kızılcık Şerbeti dizisinde "Alev" karakterine hayat veren ünlü oyuncu daha önce hayranlarını endişelendirecek bir paylaşım yapmıştı. Uzman’ın hastanede serum takviyesi alarak yaptığı paylaşımları büyük dikkat çekti. 

Tükenmişlik Sendromuna Yakalandığı İddiaları Ortaya Atıldı

"Hayatımda ilk defa tükendim" diyerek uzun bir yazı paylaşan ve isyan eden ünlü oyuncunun o hali Tükenmişlik sendromuna yakalandığı izlenimini verdi. Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin de daha önce yakalandığı hastalık akıllara gelirken Uzman bu konuda yapılan yorumlara sinirlendi.

Kızılcık Şerbeti Oyuncusu Sette Kriz Geçirdi! Fragman Gecikti!-3

Zorbalığa Maruz Kaldığını Açıkladı 

Mesleği yüzünden zorbalığa maruz kaldığını söyleyerek isyan eden ünlü oyuncu  “Lütfen artık uyanın” sözleriyle hayranlarına seslenmişti. 

Uzman aynı zamanda zenginlik konusunda yapılan yorumlardan bunaldığını belirterek, “Alın parayı geri. (Çünkü en çok oh zenginsin bana da yolla falan gibi asla da kazanmadığım ama kazandığıma emin olduğunuz rakamlarla beni kırıyorsunuz) o yüzden isteyen kimse onun olsun. Allah daha fazlasını size versin” cümlelerini kurmuştu. 

‘Tükenmişlik Sendromunda Falan Değilim’

Tükenmişlik sendromuna yakalandığı ve bununla baş etmeye çalıştığı yönündeki haberlere kayıtsız kalamayan ünlü oyuncu "Tükenmişlik sendromunda filan değilim. Ben bu fikirlerimi arada paylaşıyorum zaten astım tedavisi görüyorum" şeklinde yeni bir açıklama yaptı. Kızılcık Şerbeti’nin popüler oyuncusuna sosyal medyadan destek mesajları yağdı. 

Kızılcık Şerbeti Oyuncusu Sette Kriz Geçirdi! Fragman Gecikti!-4

Sette Kriz Geçirince Çekim Ve Fragman Gecikti

Aynı zamanda ünlü oyuncu hakkında başka yeni detaylar ortaya çıktı.  Birsen Altuntaş'ın haberine göre; pazar günü sette astım krizi geçiren oyuncunun yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle sahnelerinin çekimi ve fragman yayını da gecikti.

3 Saat Toplantı Yapıldı

Aynı zamanda Müjde Uzman'ın Gold Film'in patronu Faruk Turgut'la 3 saat süren bir toplantı yaptığı belirtildi. Toplantının konu başlığının ise yeni sezon ve yeni bölümler hakkında olduğu öğrenildi. 

Ünlü fenomenin 'Baraj' Paylaşımına 4 Yıl 6 Aya Kadar Hapis Talebi! Ünlü fenomenin 'Baraj' Paylaşımına 4 Yıl 6 Aya Kadar Hapis Talebi!

Haberin detayları için tıklayınız>>>

Kaynak: Haber Merkezi