Sezon finaliyle sosyal medyayı adeta sallayan Kızılcık Şerbeti yaz tatiline girmesine rağmen gündemden düşmüyor. Dizinin geçmiş bölümlerinden teoriler üreten sıkı takipçiler Giray’ın evindeki gizemli kadının kim olduğunu da buldu. 

Kızılcık Şerbeti’nde Giray’ın Evindeki Gizemli Kadın Kim Çıktı?-1

 5 Oyuncu Diziye Dahil Olacak

Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu! Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu!

Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör ve Barış Kılıç gibi ünlü oyuncuları kadrosunda buluşturan popüler dizi Kızılcık Şerbeti geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda etmişti. Yeni sezon onayı alan diziden aynı zamanda 4 önemli isimin ayrılacağı açıklanmıştı. Müjde Uzman, Serkan Tınmaz, Yiğit Kirazcı ve Selin Türkmen’in veda ettiği diziye 5 yeni oyuncunun da dâhil olacağı gündeme geldi.

Kızılcık Şerbeti’nde Giray’ın Evindeki Gizemli Kadın Kim Çıktı?-2

Giray Sezon Finalinde Seyircileri Şok Etmişti

Gelecek oyuncuların dizide deprem etkisi yaratacağı konuşulurken sezon finaline damga vuran sahnede herkesin merak ettiği gizemli karakterin kim olduğu hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı. Sezon finaliyle uzun süre konuşulan diziye daha önce birçok başarılı yapımda yer almış olan ünlü oyuncu Kaan Taşaner damga vurmuştu. Dizide Sıla Türkoğlu’nun hayat verdiği Doğan’ın yeni sevgilisi rolüyle seyirci karşısına çıkan Taşaner sezon finalinde hayranlarını adeta şok etmişti. 

Kızılcık Şerbeti’nde Giray’ın Evindeki Gizemli Kadın Kim Çıktı?-3

Seyirciler Onu Sesinden Tanıdı

Doğa’nın arkasından işler çevirdiği ortaya çıkan Giray’ın evinde konuştuğu gizemli kadının kim olduğuysa merak konusu olmuştu.  Giray’ın gerçek yüzünün ortaya çıkması sosyal medyayı sallarken seyirciler gizemli kadının kimliğini açığa çıkartmak için adeta detektifçilik oynadı. Giray’la konuştuğu sahnede Koltuğa oturan ancak arkası dönük olan kadını dizinin fanatikleri sesinden analiz etti. 

Kızılcık Şerbeti’nde Giray’ın Evindeki Gizemli Kadın Kim Çıktı?-4

Meğer Magazin Dünyasını Sallayan O İsimmiş

Sosyal medyada ortaya atılan iddialar göre gizemli bu kadının ünlü oyuncu, sunucu ve şarkıcı olan Defne Samyeli olduğu ortaya çıktı. Magazin dünyasında ortaya çıkan haberleriyle sosyal medyanın diline doladığı ünlü isim daha önce Sol Yanım, İstanbullu gelin, Babam Sınıfta Kaldı gibi dizilerde rol almıştı.  Yaptığı bir röportajda Filistin açıklamasıyla gündem olan Samyeli aynı zamanda Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasındakı aşk sarmalında kalmıştı. Ünlü ismin nasıl bir karaktere hayat vereceği ve neler yaşanacağı da merak konusu oldu.

Bu haber de ilginizi çekebilir>>>

Kaynak: Haber Merkezi