Ekranların popüler dizisi "Kızılcık Şerbeti"nin gözde oyuncuları arasında yer alan Evrim Alasya'dan erkeklerle ilgili bir itiraf geldi. Ünlü oyuncunun sözleri gündem oldu.

Kızılcık Şerbeti'nin Kıvılcım'ından Erkekler Hakkında Olay İtiraf!-2

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç gibi isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti, son olarak yayınlanan sezon finaliyle televizyon dünyasında fırtınalar estirmişti. Her sahnesi olay olan dizi, yeni sezon onayını alarak seyirciyi büyük bir merakın içerisine sürükledi.

Kızılcık Şerbeti'nin Kıvılcım'ından Erkekler Hakkında Olay İtiraf!-1

Atatürk Sahnesiyle Beğeni Toplamıştı

Dizide her hareketiyle çok konuşulan Kıvılcım karaktere hayat veren ünlü oyuncu Evrim Alasya, daha önce Atatürk sahnesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu, bu defa da açıklamalarıyla gündeme geldi.

Daha önce "Güneşin Kızları" ve "Kırmızı Oda" gibi yapımlarda canlandırdığı karakterlerle ve oyunculuk performansıyla dikkat çeken Alasya, Saba Tümer'in YouTube kanalına konuk oldu.

Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi! Kızını Velayetini Kaybeden Kayserili Manken'den Açıklama Geldi!

Kızılcık Şerbeti'nin Kıvılcım'ından Erkekler Hakkında Olay İtiraf!-3

'Erkek Gibi Davranan Erkeklere Hasret Kaldım'

Ünlü oyuncu, "Sınırların özel hayatına yansıyor mu?" şeklinde yöneltilen soru karşısında samimi itiraflarda bulundu.

Herkesin kendi alanının olması gerektiğini söyleyen oyuncu, "Erkek gibi davranan erkeklere hasret kaldım. İlişkide o nezaket kuralları kalmadı. Bir şeyleri zorla yaptırınca anlamı kalmıyor. Acaba bu durum biz kadınlardan mı kaynaklanıyor diye kendimi sorguluyorum bazen. Çünkü kadın erkek dengesi diye bir şey kalmadı" ifadelerini kullandı.

"Yeni Jenerasyonda Hiç Böyle Bir Şey Yok"

Ünlü oyuncu, daha sonra bir kadının kapısını açmanın bir nezaket kuralı olduğunu hatırlatarak, "Okullarda birbirlerine bu küçücük şeyi öğretmiyorlar mı acaba? İlk öğrenilen şeylerdir. Artık nasıl oluyor bilmiyorum. Yeni jenerasyonda hiç böyle bir şey yok" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi