Ekranların sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde ayrılık rüzgarları esmeye devam ediyor. Dizinin kadrosundan geçtiğimiz günlerde 4 kişinin eksileceği duyurulmuştu. Kadrodan ayrılacak olan 2 kişi belli olurken diğer 2 kişinin kim olacağı ise merak konusu olmuştu. Kızılcık Şerbeti'ne veda edecek olan son isimlerde ortaya çıktı. 

4 Oyuncunun Veda Edeceği Ortaya Çıkmıştı

Show TV ekranlarında başladığı günden bu yana hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla büyük ses getiren Kızılcık Şerbeti dizisi ayrılıklara doymuyor. Geçtiğimiz günlerde 4 önemli oyuncunun diziden ayrılacağı ve hikayesinin biteceği gündeme geliyordu. Yaşanacak olan ayrılıklar Kızılcık Şerbeti hayranlarını endişelendirirken hikayenin seyrinin nasıl değişeceği de merak ediliyordu. 

Kızılcık Şerbeti'nden Soğuk Duş Etkisi! O İsimler de Veda Ediyor!-4

Ünlü Fenomen Saldırıya Uğradı: Öldüresiye Dövüldüm! Ünlü Fenomen Saldırıya Uğradı: Öldüresiye Dövüldüm!

Veda Eden İlk İsim Yiğit Kirazcı Oldu

Hayranlar dizi hakkındaki gelişmeleri ilgiyle takip ederken merakla beklenen soru yanıt buldu. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisine veda edecek olan iki kişi de belli oldu. Diziden ayrılacak ilk kişinin Rüzgar karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı olduğu ortaya çıkmıştı. Kirazcı'nın ayrılığının ardından ise gidecek olan ikinci kişi hayranlarına adeta şok yaşattı.

Kızılcık Şerbeti'nden Soğuk Duş Etkisi! O İsimler de Veda Ediyor!-3

Veda Eden İkinci İsim Serkan Tınmaz Oldu

Dizide Nursema'nın eşi Umut'a hayat veren Serkan Tınmaz her ne kadar verdiği röportajla dizinin fanatiklerini yanıltmış olsa da aynı zamanda ayrılacağının sinyallerini vermişti. Ünlü oyuncu hayranlarına hem ters köşe yapmış hem de soğuk duş etkisi yaratmıştı. Kızılcık Şerbeti'nde hayranları hüsrana uğratan bu vedaların ardından kadroya veda edecek olan üçüncü ve dördüncü kişilerin de kim olduğu belli oldu. 

Kızılcık Şerbeti'nden Soğuk Duş Etkisi! O İsimler de Veda Ediyor!

Veda Eden Üçüncü İsim Müjde Uzman Oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, diziden ayrılacak olan üçüncü isim geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir videoyla sevenlerine tükendiğini açıklayan ve sette astım krizi geçiren dizinin Alev'i Müjde Uzman oldu. Uzman'ın vedasının psikolojik olarak yıpranmasından kaynaklı olarak gerçekleştiği gündeme gelmeye başladı. 

Kızılcık Şerbeti'nden Soğuk Duş Etkisi! O İsimler de Veda Ediyor!-2

Veda Eden Dördüncü İsim Selin Türkmen Oldu

Dizinin kadrosuna veda edecek olan dördüncü kişinin ise dizide Kıvılcım'ın kızı olan Çimen karakterine hayat veren Selin Türkmen olacağı ortaya çıktı. 

Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün kaleme aldığı dizi ikinci sezon onayını alarak izleyicilerin karşısına çıkmayı planlarken dört sevilen oyuncunun diziden ani ayrılışı yeni oyuncuların dahil olacağı ve yeni bir hikayenin başlayacağı düşüncesini beraberinde getirdi.

Kaynak: Haber Merkezi