Kızılcık Şerbetinin dikkat çeken karakterlerinden Nilay’a hayat veren 29 yaşındaki ünlü oyuncu Feyza Civelek fena yakalandı. Civelek’in polislerin yanında uyuşturucu sorduğu öğrenildi.

Ünlü Fenomen Evini Harabeye Çevirip Ev Sahibini Çileden Çıkardı! Ünlü Fenomen Evini Harabeye Çevirip Ev Sahibini Çileden Çıkardı!

Kızılcık Şerbeti'nin Yıldızı Polislerin Yanında Uyuşturucu Sipariş Etti!

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti’nde oldukça dobra bir karaktere hayat veren ünlü oyuncu Feyza Civelek neredeyse gerçek yaşamında da karakterini aratmıyor. Geçtiğimiz günlerde aynı dizide rol aldığı oyuncu arkadaşı Sibel Taşçıoğlu’nun verdiği röportaja müdahale ederek sosyal medyanın gündemine oturan Civelek aynı zamanda dizi seti hakkında yaptığı itiraflarla da çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu tarafından skandallar son bulmadı. Feyza Civelek’in çok konuşulan davranışlarına bir yenisi daha eklendi.

Kızılcık Şerbeti'nin Yıldızı Polislerin Yanında Uyuşturucu Sipariş Etti!-1

'Getirdin mi Malzemleri?'

Sabah'ın haberine göre, polis ekipleri, 2 erkek şüphelinin, plakasız motosiklette seyir halinde olduğunu görünce araçları durdurarak GBT sorgulaması yaptı.

Sorgulama esnasında şüphelilerden Ömer Faruk A. ve Selçuk Ç.'nin sorgulamaları temiz çıktı. Ömer Faruk A.'nın üst aramasında suç unsuruna rastlanmazken Selçuk Ç. arama yapılacağı esnada peçeteye sarılı 1.5 gram uyuşturucu maddeyi polislere teslim etti. O esnada üzerinde uyuşturucu madde çıkan şüphelinin telefonun sürekli çaldığı görüldü. Üst araması yapan polislerin yanına yaklaşan ünlü oyuncu Feyza Civelek ise üzerinden uyuşturucu çıkan Selçuk Ç.'ye seslenerek "Getirdin mi malzemeleri?" dedi.

Kızılcık Şerbeti'nin Yıldızı Polislerin Yanında Uyuşturucu Sipariş Etti!-2

'Hesaplarına 6 Bin Lira Gönderdim'

Ünlü oyuncu polisleri de torbacı sanınca ortalık karıştı. Polisleri bile şaşırtan olay sonrasında ünlü oyuncu Civelek, Selçuk Ç'nin hesabına yasaklı madde getirmesi için 6 bin lira para gönderdiğini kabul etti. Siparişi ise başka bir arkadaşı için temin ettiğini söyleyen Civelek daha sonra ise ifadesini değiştirdi. Ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

"Gece şahısla irtibata geçtim ve uyuşturucu siparişi verdim. Alkollüydüm. Hesaplarına 6 bin lira gönderdim. Yanlarına gittiğimde, 'Uyuşturucu maddeyi verin' dedim. Sonra kendisinin polis olduğunu söyleyen sivil giyimli şahıs bana ne olduğunu sordu. Ben de uyuşturucu siparişi verdiğimi söyledim. İlk defa uyuşturucu madde kullanacaktım. Alkollü olduğum için getiren şahısları hatırlamıyorum"

Kızılcık Şerbeti'nin Yıldızı Polislerin Yanında Uyuşturucu Sipariş Etti!-3

Yapılan Aramalarda Uyuşturucu Çıkmadı

Olay sonrasında hakkında uyuşturucudan işlem yapılan ünlü oyuncunun sipariş ettiği maddenin eline geçmediği ve evinde ve üzerinde yapılan polis aramasında herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmadığı öğrenildi. Civelek hakkında takipsizlik kararı verildi.

Olaylar kadını olan Feyza Civelek 6 yıl önce de alkol kontrolü için durdurulduğu esnada polisin elini ısırdığı için gözaltına alınmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi