Kayserili Vekil Dursun Ataş: Ekonomik Krizin Faturasını Vatandaşa Kesmeyin! Kayserili Vekil Dursun Ataş: Ekonomik Krizin Faturasını Vatandaşa Kesmeyin!

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, “Kimse sandık bahanesiyle devlet ve milleti karşı karşıya getirmeye cüret etmemelidir” dedi.

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir gazeteci Şaban Sevinç’in İstiklal tarihi ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi. Özdemir, “Şaban Sevinç’in, istiklal tarihimizle ilgili cehalet kokan sözleri ve yorum bahanesiyle terör örgütünün siyasi uzantılarıyla milli birlik ve beraberliğimize kast edecek, devlete meydan okurcasına anarşizm özendiren sözlerinin hiçbir karşılığı yoktur. Bu şahsın had bahsinden dem vurması kendi boyunu ve çapını aşan bir mevzudur. Kimse sandık bahanesiyle devlet ve milleti karşı karşıya getirmeye cüret etmemelidir. Asıl vahim husus ise bu cahil ve yozlaşmış takımın mensubu şahsın, Haber Türk ekranlarında üstelik bir bayram arifesinde ahlaksızca yorum yapmasına müsaade edilmesidir.” diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi