ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında skandal olaylar yaşandı. Kayıp olduğu söylenen Şaban Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut'un itirafı üzerine cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

52 Gündür Kayıptı

Ünlü Şarkıcı Kafenin Ortasında Havladı! Görenler Şok Geçirdi! Ünlü Şarkıcı Kafenin Ortasında Havladı! Görenler Şok Geçirdi!

Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği program her hafta gündeme gelen konularla seyircileri ekran başına kilitliyor. Bu hafta programın yayınında bir cinayet daha çözüme kavuştu. 22 Mart'ta Muğla Seydikemer'de oturan 3 çocuk babası Şaban Ataş'ın kaybolmasıyla aile programa başvurdu. 52 gündür kayıp olan inşaat ustası Şaban Ataş'ın hayatından endişe eden ailesi Müge Anlı'dan yardım istedi.

Müge Anlı'da Cinayeti İtiraf Etti: Cesedin Yerini Gösterdi!-1

'Şaban'ı İple Boğdu, Ardından Cesedi Götürdü'

Ataş'ın eski eşi ve aynı zamanda aynı evde yaşadığı belirtilen Emine Karabulut geçtiğimiz hafta Bahri Ataş ile birlikte programa dahil oldu. Eski eşi Şaban Ataş ile boşanmasına rağmen aynı evde yaşayan Karabulut'un itirafı programa damgasını vurdu.

Karabulut, "Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban'ı iple boğdu, ardından cesedi götürdü" ifadelerini kullandı. Dehşet veren itiraf Burhanettin Öztürk tarafından öldürüldüğü itiraf edilen Ataş'ın cesedinin bulunması için çalışmalar başlatıldı.

Cesed Canlı Yayında Bulundu

Cinayet itirafı eden Karabulut ve öldürdüğü iddia edilen Burhanettin canlı yayına katıldı. Ataş'ın cesedinin gömüldüğü yerin detayları aktarıldı. Program muhabiri cesedi bulmak için belirtilen bölgede canlı yayındaydı. Şaban Ataş'ın cesedi, yayın esnasında bulundu. Ceset, taşların arasına sarılmış bir battaniye içerisinde gömülü bir şekilde bulundu.

Yapılan itirafın ardından 3 kişi gözaltına alındı.

Kaynak: Haber Merkezi