ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında Türkiye'nin kanını donduran bir gerçek ortaya çıktı. Programa kayıp olan üvey kızlarını aramak için başvuran bir adamın aslında yıllardır kızları istismar ettiği öğrenildi. Müge Anlı yaşanan bu olaylar karşısında çileden çıktı.

Kızlar Bulundu

Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert her hafta gündem oluyor. Ortaya çıkan gerçeklerle adeta hayatı sorgulatan programa bu hafta herkesi dehşete düşüren bir olay damga vurdu.

Müge Anlı'nın bir süredir kayıp olarak aradığı Bahar ve Figen adlı kızları bulmasıyla beraber söylediği sözler stüdyoyu ayağa kaldırdı.

İlk olarak söze "Gözünüz aydın. Kızlar bulundu" diye başlayan Anlı kızları aramak üzere programa başvuran Selahattin'in "Teşekkür ederiz. Biliyorum" demesiyle çileden çıktı.

Kayıp kızların bulma haberinin duyulmasıyla stüdyoda bir alkış tufanı yaşandı. O anlarda Anlı "Dur hiç alkışlamayın" diyerek alkışları durdurdu.

Müge Anlı'da Üvey Baba Skandalı! İğrenç Gerçek Çileden Çıkardı!-1

'Sen Bu Kızları Buraya Nasıl Aramaya Geldin, Ahlaksız?'

Ünlü sunucu Selahattin adlı adama adeta ateş püskürerek şu ifadeleri kullandı:

"Gözünüz aydın Selahattin Bey. Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin? Allah seni şaşırttı mı yanılttı mı, ne oldu? Sen bir de utanmadan nasıl bu kızları benim stüdyoma aramaya geldin terbiyesiz adam? Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde. Sen bu kızları bir de buraya nasıl aramaya geldin, ahlaksız? Sen benim stüdyom gelip bu kızları nasıl aramaya geldin? Hangi akla hizmet? Sen bunu savcıya söyleyeceksin, hâkime söyleyeceksin. Sen nasıl bu kızları hem bu kadar istismar edip hem nasıl bu stüdyoya gelip ararsın ya?"
Selahattin "Ben kimseye öyle bir şey yapmadım" diyerek söylenenleri inkar etse de Müge Anlı bu yalanlamalara karşı geldi.

'Bütün Görüntülerin Elimde'

Bunun üzerine Selahattin "Ben çıkacağım, dayanamayacağım" diyerek bağlantıya son verilmesini istedi.
Anlı ise elinde kanıtların olduğunu belirterek, "Niye çıkacaksın gayet de güzel otur orada. Hala yapmadım deme gözüme mi inanacağım sana mı inanacağım. Elimde elimde bütün görüntülerin elimde" dedi.

'Nesi Montajdır Neyi Kurgudur Anlayabilirim'

Programda o görüntülerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen adam montaj yapıldığını iddia etti.
Müge Anlı ise bu montaj iddiasına tepki göstererek, "Hadi oradan. Ben 34 yıllık televizyoncuyum. Sen televizyonun düğmesini açmasını bilmezken ben televizyon programı yapıyordum beyefendi ben nesi montajdır neyi kurgudur kusura bakma anlayabilirim" diye konuştu. 
Selahattin adlı şahısın açıklamaları sonrası stüdyo buz kesti. Skandal iddialarına devam ederek kendisini savunmaya çalışan adam  “Beni uyutarak istediklerini yaptılar bana” diye konuştu.

'14 Yaşımızdan Beri Tecavüz Ediyor'

Bunların üzerine üvey kızlarından Figen vicdanları yaralayan şu ifadeleri kullandı:

Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı! Nagihan Karadere'den Ortalığı Karıştıracak Açıklama: Bazı Olaylar Kameralar Önünde Olmadı!

"14 yaşımızdan beri bize tecavüz ediyor bu adam. İkimize de aynı şekilde. Müge Abla artık sen bizi kurtarırsın bunun zulmünden. Bize satırla saldırıyordu. Sürekli bizi dövüyordu"

Kaynak: Haber Merkezi