Ünlü model Didem soydan tarzı, yaptığı açıklamaları ve paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Soydan’ın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım yine sınırları zorladı.

Özel Hayatıyla Gündemden Düşmedi

Didem Soydan daha önce eski sevgilisi Can Bonomo’yla gündeme geldiği haberlerle çok konuşulmuştu. Soydan Ünlü oyuncu olan bir diğer eski sevgilisi Burak Deniz ile ayrıl barış yürüttüğü ilişkisiyle magazin dünyasını sallamıştı. Çok konuşulan tarzı ve adeta sınırları zorlayan paylaşımlarıyla sosyal medyayı yıkıp geçen ünlü manken son olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum hakkında yaptığı paylaşımla gündeme bomba gibi düştü. 

Murat Kurum'a Mesajı Çok Konuşuldu

Başkan Adayı hakkında yaptığı tuhaf ve şaşırtan paylaşımda Soydan, “Asıl teşekkür sana ve sen için hemfikir olanlara. Yani bu kadar mı karşı tarafa hizmet edersin ey yüce insan. Gönlümde apayrı bir yerde olacaksın ayrıca senin bıyığın gerçekten sağ olsun" ifadelerini kullanmıştı. 

Didem Soydann

Didem Soydan Dur Durak Bilmiyor 

Son olarak Didem Soydan İnstgram hesabından yaptığı paylaşımla sosyal medyayı adeta kasıp kavurdu. Çoğu takipçisi Soydan için ‘aklını kaçırmış’ yorumunu yapsa da ünlü manken kimsenin sözüne kulak asmadı. 

Paylaşımında mutfakta dans eden Soydan’ın yaptığı dans figürleri çok ilginç bulundu. Ünlü manken Mutfak tezgahında verdiği pozlarla da sosyal medyanın diline düştü. 

Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i Tükendi: Lütfen Artık Uyanın! Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i Tükendi: Lütfen Artık Uyanın!

Kaynak: Haber Merkezi