Duygu Nebioğlu, DNA testi ile Usta oyuncu Metin Akpınar'ın kızı olduğunu kanıtlamıştı. Yaşanan bu olaylar ve babalık davası gündemden düşmezken ortaya çıkan bir gerçek sosyal medyayı salladı. Usta ismin bir kızının daha olduğu ortaya çıktı. Mahkemeye sunulan raporla birlikte Sevgi Katkıcı da Akpınar'ın kızı olduğunu kanıtladı.

Ünlü Futbolcu Kız Arkadaşıyla Kameralara yakalandı! Görenler Gözlerini Alamadı! Ünlü Futbolcu Kız Arkadaşıyla Kameralara yakalandı! Görenler Gözlerini Alamadı!

O İsim de Kanıtladı! Metin Akpınar'ın Bir Kızı Daha Çıktı!-1

Metin Akpınar'ın yıllar önce yaşadığı bir yasak ilişki sonrasında Duygu Nebioğlu'nun kızı olduğu ortaya çıkmıştı. İkiz kızlardan Duygu Nebioğlu'nun babasıyla yaşadığı babalık davası süreci ve sosyal medya paylaşımları ortalığı karıştırırken birçok iddia da beraberinde geldi.

Metin Akpınar'ın Kızı Olduğu Kesinleşti

İkizlerden Duygu Nebioğlu, mahkeme kararıyla Usta oyuncu Metin Akpınar'ın kızı olduğunu kanıtlarken tek yumurta ikizi Sevgi Katkıcı ise mahkeme kararını bekliyordu.

Sabah'ta yer alan habere göre; Katkıcı'nın Metin Akpınar'a yönelik açtığı dava sonuca ulaştı. Antalya Adli Tıp Kurumu'ndan alınan DNA raporu Antalya 5. Aile Mahkemesine ulaştı ve sunulan raporda Sevgi Katkıcı'nın Metin Akpınar'ın kızı olduğu tespit edildi.

O İsim de Kanıtladı! Metin Akpınar'ın Bir Kızı Daha Çıktı!-2

Mahkeme Soy Bağının Kurulmasına Karar Verdi

Katkıcının Akpınar'ın kızı olduğu kesinleşirken mahkeme kararını verdi. Yapılan karar duruşmasında, Metin Akpınar ile Sevgi Katkıcı arasında soy bağının kurulmasına karar verildi.

‘Baba-Kız İlişkimiz Hiç Olmadı'

Sevgi Katkıcı, yaşanan olaylarla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

"Baba-kız ilişkimiz hiç olmadı. Duygu daha çok görüştü. Bir sarılma, bir öpme, bir arama göremedim. Hep ben özel zamanlarda aradım. Çıkan haberlerden sonra da aramasını, özür dilemesini bekledim. Yaptığı basın açıklamasında bizi büyüten Özdener Bey ve Emine Hanım'dan özür dilemesini, 'Benim çocuklarıma yıllarca baktınız' diyerek teşekkür etmesini bekledim ama maalesef bunların hiçbirini göremedim"

Kaynak: Haber Merkezi