Bir dönem TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Yağmur Tektaş hakkındaki iddialar kan dondurdu. Amerika Birleşik Devletlerinde evinde ölü bulunan ünlü isimin eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edildi. Tektaş’ın intihar ederek yaşamına son verdiğini söyleyen eski sevgilisinin genç kızın sosyal medya hesabını da ele geçirdiği iddia ediliyor.  

O Yarışmacı Evinde Ölü Bulundu! Korkunç İddialar Kan Dondurdu

Evinde Ölü Bulundu

Televizyon ekranlarına damga vuran moda yarışaması İşte Benim Stilim’in 6. sezon yarışmacılarından biri olan Yağmur Taktaş, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyordu. Aslen Adanalı olan genç fenomen, geçen haftalarda ABD’de kaldığı evde ölü bulundu. Bu korkunç olaylar sonrasında ortaya atılan iddialar ise kan dondurdu. Taktaş'ın yurtdışında eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

Annesine Daha Önceden Söylediği Öne Sürüldü

Blog Yağmur hesabında yer alan mesaja göre, Yağmur Taktaş arefe günü Amerika'da eski sevgilisi tarafından cinayete kurban gitti. Eski sevgilisiyle sorunlar yaşayan Taktaş'ın annesine daha önce "Benim ölüm Türkiye'ye gelir" dediği de öne sürüldü. 

Adanada Toprağa Verildi

Kesin ölüm nedeninin belirlenebilmesi için otopsi yapılan Taktaş’ın cansız bedeni, önceki gün hava yoluyla getirildiği Adana’daki Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi. 

Ailesi Eski Sevgilisinden Şikayetçi Oldu

Kayserili Ünlü Modelin Kızı Bakanlık Tarafından Koruma Altına Alındı! Kayserili Ünlü Modelin Kızı Bakanlık Tarafından Koruma Altına Alındı!

Taktaş’ın ailesi, daha önce darbedilen ve dalağını kaybeden kızlarının cinayete kurban gitmiş olabileceğini iddia ederek avukatları aracılığıyla Türk asıllı ABD vatandaşı sevgilisi A.C.F.’den şikayetçi oldu.

O Yarışmacı Evinde Ölü Bulundu! Korkunç İddialar Kan Dondurdu

Profile Koyulan Fotoğraf Kan Dondurdu

Yağmur Taktaş’ı öldürdüğü iddia edilen eski sevgilisinin ise genç kızın hesabını ele geçirdiği iddia ediliyor. Taktaş'ın Instagram profil fotoğrafına korku filmi karakteri Chucky görseli koyulması da görenlerin kanını dondururken bunu yapanın eski sevgilisi olduğu iddialar arasında yer alıyor.

Kaynak: Haber Merkezi