Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu'nun katıldığı ödül töreninde yaşadığı taciz krizi gündem oldu. Saraçoğlu’nun tacize uğradığı iddiasının altına yatan gerçek ise görüntüleri izleyince fark edildi. 

Star TV ekranlarına en sevilen dizileri arasında yer alan Yalı Çapkını’nda herkesin konuştuğu Seyran karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu’nun katıldığı bir törende yaşadığı anlar gündeme bomba gibi düştü.

Afra Saraçoğlu'nun Tacize Uğradığı İddia Edildi

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu Geçtiğimiz günlerde bir üniversitenin düzenlediği 'Yılın Enleri' töreninde sahneye çıktı. 
 Saraçoğlu, törende  "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" dâhil olmak üzere 3 ödül birden kazanarak büyük bir başarıya imza attı. 
Sahnede ödülleri elinde tutmakta zorlanan oyuncuya, ödülü takdim eden kişi yardım etmek istedi. Bu esnada kaydedilen bir görüntü kesilip biçilerek "Afra Saraçoğlu sahnede tacize uğradı" şeklinde servis edildi. Ünlü oyuncunun o an ki rahatsız yüz ifadesinden taciz olayının yaşandığı ve temastan rahatsızlık duyduğu belirtildi. 

Afra Saraçoğlu’na Yardım Etti

Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı! Kızılcık Şerbeti’nde Göç Başladı! O Oyuncu Kafaları Karıştırdı!

Oysa görüntülerin dikkatle izlenildiğine ünlü oyuncuyu taciz ettiği söylenen kişinin ödülü düşürmemesi için Saraçoğlu’na yardım ettiği görüldü. 

Görüntülerdeki gerçeğin açığa çıkmasıyla birlikte sosyal medya kullanıcılar arasında linç etmeye hazır olan bir kitlenin bulunduğu görüşü ortaya çıktı. 

Kaynak: Haber Merkezi