Kahramanmaraş'ta iki otomobilin çarpıştığı kazada otomobillerden biri kazanın etkisiyle kontrolünden çıkarak bir mağazaya girdi. Güvenlik kamerasına da yansıyan kazada, dükkânın önünde telefonla konuşan bir kişi otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

İnşaat Kazısında Elleri Ayakları Bağlı Kadın Cesedi Bulundu! İnşaat Kazısında Elleri Ayakları Bağlı Kadın Cesedi Bulundu!

Kaza, saat 14.00 sıralarında Elbistan ilçesi Ahmet Karacabey Caddesi'nde meydana geldi. Sürücüsünün kimliği ve plakası öğrenilemeyen otomobil, sola dönerken, arkadan gelen otomobil çarptı. Çarpışmanın etkisiyle kontrolünden çıkan otomobil, caddedeki mağazaya girdi. O sırada mağazanın önünde telefonla konuşan Aykut Eryıldız, kaçıp otomobilin altında kalmaktan saniyelerle kurtuldu.

Yaralananın olmadığı kaza, mağazanın güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde Aykut Eryıldız'ın otomobilden kaçtığı anlar yer alırken, kaçarken telefonla konuşmaya devam etmesi de dikkat çekti.

Eryıldız, "Olay anında annemle telefonla konuşuyordum. Sesleri duyunca kafamı çevirdiğimde arabanın üzerime geldiğini gördüm. Refleks olarak kaçtım. Çok şükür iyiyim, verilmiş sadakamız varmış" dedi.

Kaynak: DHA