Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Meltem karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ'un kızı Su, sanat dünyasının en tanınan isimlerinden birinin oğluyla yakalandı. Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın oğlu Yaman ile tatilde tanışıp arkadaş olduğu öğrenilen Altuğ'un kızının arkadaşıyla samimi halleri kameralara yansıdı.

Pınar Altuğ'un Kızı ve Mustafa Sandal'ın Oğlu Yakalandı!-1

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ-Yağmur Atacan'ın kızı Su ile Mustafa Sandal-Emina Jahovic'in büyük oğlu Yaman, Çeşme'de görüntülendi. Kamerayı görünce ne yapacaklarını şaşıran ikili bir anda bakakaldı. İki genç ailelerinin önceden tanıştıklarını, kendilerinin de Göcek'te bir koyda yatları yan yana demirliklerinde tanıştıklarını açıkladı.

Kayseri’nin Yarım Asırlık Dev Firması Satışa Çıktı! Kayseri’nin Yarım Asırlık Dev Firması Satışa Çıktı!

Kayserispor Taraftarları Bunu Konuşuyor! Ünlü Fenomen Kayserili Futbolcuya Gönlünü mü Kaptırdı? Kayserispor Taraftarları Bunu Konuşuyor! Ünlü Fenomen Kayserili Futbolcuya Gönlünü mü Kaptırdı?

Pınar Altuğ'un Kızı ve Mustafa Sandal'ın Oğlu Yakalandı!-2

Milliyet'in haberine göre; ilk defa gazeteciler tarafından çekildiklerini söyleyen ve her şeyin yeni başladığını, yeni tanıştıklarını belirten Sandal ile Atacan, ilişkilerini soran muhabirlere "Yok öyle bir şey" demekle yetindi.

Kaynak: Haber Merkezi