Bakan Özhaseki'den Dikkat Çeken Açıklama! 'FETÖ'yü Başımıza Bela Ettiler' Bakan Özhaseki'den Dikkat Çeken Açıklama! 'FETÖ'yü Başımıza Bela Ettiler'

Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde YSK kararıyla yenilecek seçimler öncesi siyasetçilerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Sürekli gündeme gelen Pınarbaşı’da bugün Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş da CHP adayı Deniz Yağan’a destek için ziyaret gerçekleştirdi. 

Mansur Yavaş Pınarbaşı (1)

Kötü hava şartları ve yağmura rağmen meydanı dolduran kalabalığa karşı miting gerçekleştiren Mansur Yavaş, seçimlerde yarışacak Deniz Yağan’a destek mesajları verdi. Miting ile ilgili MHP cephesinde tepkiler gelmeye başladı. Deniz Yağan’ın 2 Haziran seçimlerinde en büyük rakibi olan Memduh Uzunluğu’dan “CHP’lilerin Pınarbaşı mitingi fiyaskoyla sonuçlandı” yorumu geldi.

Mansur Yavaş Pınarbaşı 2 (1)

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, sosyal medya hesabından bir gönderi yayınlayarak, “Ankara Valiliği, kaç gündür Ankara halkını şiddetli yağış için uyarırken, geçmişte 6 kişinin öldüğü sel felaketinde İngiltere'de olduğu ortaya çıkan Mansur Yavaş, Ankara'yı sel aldığı bugünde de Kayseri/ Pınarbaşı'na miting yapmaya gitmiş. Az Laf, Çok  Çapsızlık!” ifadelerini kullandı.

Mansur Yavaş Pınarbaşı (1)
MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise Yıldıray Çiçek’in gönderisini yeniden paylaşarak; “Ankara’dan otobüsler ile 500 kişi getirip 1000 kişi ile miting yapıp hayal kırıklığı yaşayacağına,Ankara’nın problemleri ile ilgilen Mansur Yavaş..” açıklamalarını yaptı. 

Ardından Milletvekili Baki Ersoy, bu fotoğrafı paylaştı.

Baki Ersoy Pınarbaşı (1)

Yapılan bu eleştirilere CHP tarafından henüz bir karşılık gelmedi. 

Pınarbaşı Miting (1)

Kaynak: Özel Haber