Kayseri’de gerçekleşen 31 Mart yerel seçimlerinde, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK), kararı sonrası Pınarbaşı seçimleri iptal edilip, 2 Haziran’da yenilenmesine karar verilmişti. Bunun üzerine yenilenen Pınarbaşı seçimlerinde, CHP Belediye Başkan adayı Deniz Yağan, sandıktan galip çıkıp, belediye başkanı seçilmişti.

Pınarbaşı’nda seçim çalışmalarında aktif bir rol alan ve vatandaşların istek ve taleplerini tek tek dinleyen CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Pınarbaşı ilçesini meclis gündemine taşıdı. Genç konuşmasında, “Hem 31 Mart’ta hem de 2 Haziran’da bizlere duydukları güvenle 2 kez Cumhuriyet Halk Partisini tercih eden Pınarbaşılı hemşerilerime sevgilerimi saygılarımı göndermek istiyorum” dedi.

Butce1 Askin Genc

‘Çözüm Odaklı Projeler Geliştirdik’

Bu başarı sadece bir partinin değil, ilçemizdeki tüm kesimlere aittir diyen Aşkın Genç, “Bu seçimin kaybedeni yoktur, kazananı ise Pınarbaşı ve Pınarbaşılılardır. Pınarbaşı'nın her bir mahallesinde, her bir sokağında yaşayan vatandaşlarımızın sesi olduk; kadın, erkek, genç, yaşlı demeden her bir bireyin taleplerini, beklentilerini dinledik ve çözüm odaklı projeler geliştirdik” diye konuştu.

‘Tüm Kesimin İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Gayret Göstereceğiz’

Baki Ersoy Kayserili Avukatlar Hakkında Konuştu Baki Ersoy Kayserili Avukatlar Hakkında Konuştu

Değerlerimiz etrafında kenetleneceğiz diyen Aşkın Genç, “Pınarbaşı'nın tüm renklerini, farklılıklarını ve zenginliklerini kucaklayarak ilçemizi daha yaşanabilir bir hâle getirmek için el birliğiyle çalışacak, eğitimden sağlığa, altyapıdan çevreye her alanda tüm kesimlerin ihtiyaçlarını karşılamak için gayret göstereceğiz. Pınarbaşı'nın refahı ve mutluluğu için el ele vererek ortak değerlerimiz etrafında kenetleneceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber