Gönüllerde yer edinmek istediklerini belirten Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, biz kırsala çok ciddi yatırımlar yaptık. Gaz gibi uçanlardan olmadık. Bugünde geldik Her zaman yine geliriz. Adaşım Memduh Başkanla el ele gönül gönüle veriyoruz. Herkes biliyor ki bizim dönemimizde kırsala yapılan hizmetler hiçbir dönem yapılmadı. Yaptıklarımızı da kamuoyu ile paylaşıyoruz. Pınarbaşı için yapacağımız en önemli icraatlarımızdan biri ‘tesisat sizden kombi bizden’ diyoruz. Sayı sınırımız yok. İhtiyacı olan ailelerimize destek vereceğiz” dedi.

5Başlıksız 3 Kopya

Ekiplerimiz 7/24 Burada Çalışıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Bizim ekiplerimizin kırsal hizmetlerimiz sürekli sahada. Elektrik şirketimiz, KASKİ Şirketimiz doğalgaz şirketimiz sahada çalışıyor. Vatandaşlarımızın taleplerine karşılık veriyoruz. Bir ay sonra geleceğiz muhtarlara diyeceğiz vaadler yapıldı mı yapılmadı mı diye soracağız. Allah’ın izni ile Pınarbaşı’da önemli güzel hizmetler yapacağız. Merhum Alparslan Türkeş’in memleketi burası. Seçimden seçime değil her zaman buradayız. Biz gelemesek de ekiplerimiz her zaman burada. Eksik bitmiyor. Ancak biz elimizden geleni yapıyoruz. Memduh kardeşimize kefiliz. Birliğimizi beraberliğimizi sağlayacağız” diyerek konuşmasını tamamladı.

Çalmadık Kapı, Sıkılmadık El Bırakmıyoruz

Öte yandan MHP Adayı Memduh Uzunluoğlu, “31 Mart sonrası yağtığımız itirazlar sonucu YSK itirazlarımızı haklı buldu. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Vatandaşlarımızın verdiği mesajı aldık. Geçmişte yaptığımız hataları tekrarlamamak için önümüze bakıyoruz” açıklamasında bulundu.

AK Parti Kayseri'den Dikkat Çeken Darbe Paylaşımı! AK Parti Kayseri'den Dikkat Çeken Darbe Paylaşımı!

Memduh Uzunlu

Devlet Bahçeli Gelecekmi?

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin her an her zaman Pınarbaşı’nın gönlünde olduğunu belirten Memduh uzunluoğlu, “Şuan gelmesiyle alakalı bilgimiz yok. Bize oy vermeyen seçmene gidiyoruz. Neden bizi tercih etmediniz diye soruyoruz, belki saatlerce gidip konuşuyoruz. Sebeplerini öğrenmeye çalışıyoruz. Memduh Başkanımız her geldiğinde müjde veriyor. Pınarbaşılı hemşehrilerimizin yarım kalan hayali gerçek olacak. 2 Haziran’da seçimlerin sükûnetli iyi bir şekilde yaşayacağımıza inanıyorum. Diğer aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: ÖZEL HABER