Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından Pınarbaşı'na 11,3 milyon TL maliyeti olan içme suyu yatırımı yapacağını duyurdu.

"Hizmet Etmeyi Çok Seviyoruz"

Erbakan, ‘Yetki Sahibi Olanlar, Kınamak Ve Lanetlemekle Yetinmemeli’ Erbakan, ‘Yetki Sahibi Olanlar, Kınamak Ve Lanetlemekle Yetinmemeli’

Alt yapının gelişmekte olan kentler  için olmazsa olmaz olduğunu belirten Büyükkılıç, alt yapının güçlü olduğu yerlerde yaşam kalitesininde arttığını belirtti. Büyükkılıç, " Çok şükür faaliyetlerimizi büyük bir fedakârlık örneği sergileyerek sürdürüyoruz. Sorumluluk alanlarımız içerisinde yer alan tüm bölgeler, bizim için aynı ölçüde değerlidir. Gerçekleştirdiğimiz projelerden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Vatandaşımız mutlu oldukça biz onlardan daha çok mutlu oluyoruz.

Pınarbaşı1

 Hizmet etmeyi çok seviyoruz. Pınarbaşı ilçemize bağlı Tahtaköprü Mahallemizde içme suyu temini için önemli bir proje başlattık. İş kapsamında yeni nesil O-PVC borular kullanarak 11 milyon 300 bin TL maliyet ile toplam uzunluğu 9 bin 800 metre olan içme suyu isale hattı imalatı çalışmalarımızı tüm hızla sürdürüyoruz.

Pınar3

İnşallah kısa bir süre içerisinde bitirerek orada yaşayan hemşehrilerimize sağlıklı ve kaliteli içme suyu ulaştıracağız. Yapılacak projemizin ilçe halkımıza ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yatırımlarımız devam edecek" diye konuştu.

Editör: Ülkü Şimşek