Ünlü oyuncu Sharon Stone, televizyon ekranlarının efsane dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi'nde Necati Şaşmaz ile karşılıklı oynamıştı. Katıldığı programda Kurtlar Vadisi setinde yaşananlar hakkında bilgi verdi.

Kurtlar Vadisi Hakkında Konuştu

Sharon Stone, TRT World'de katıldığı bir programda ağlamasıyla ve son haliyle gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu her zaman Temel İçgüdü filmiyle hatırlanmak istediğini söylemişti.

Stone aynı yayında bir dönemin televizyon ekranlarına damga vuran dizisi Kurtlar Vadisi hakkında açıklamalarda bulundu.
Dizinin hayranları Kurtlar Vadisi dizisinin yeniden ekranlara dönmesini hayal ederken popüler yapımın sahneleri hala gündeme gelmeye devam ediyor. 

Polat Alemdar'la Karşılıklı Oynamıştı: Kurtlar Vadisi Hakkında Çarpıcı İtiraf

Necati Şaşmaz'la Kamera Karşısına Geçti 

Dizinin Los Angeles çekimlerinde, başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, ünlü Hollywood yıldızları Sharon Stone ve Andy Garcia ile birlikte kamera karşısına geçmişti.

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kız Çocukları Hakkında Şok İddia! Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kız Çocukları Hakkında Şok İddia!

‘Gördüğüm En Lüks Set, Muhteşem Kostümler’

Stone'dan yıllar sonra dizi hakkında itiraflarda bulunarak, "Bize gerçekten çok iyi para ödendi. Andy ve ben sete geldik. Ancak sette kimse İngilizce konuşmuyordu. Herkes Türkçe konuşuyordu, biz ise İngilizce... Sahnelerde de bizimle Türkçe konuşuyorlardı, biz ise İngilizce yanıt veriyorduk. Ne olduğunu anlamıyorduk. Sahnenin konusu hakkında, bizim ne yapmamız gerektiği hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Tamamen kaybolmuştuk. Gördüğüm en lüks set, muhteşem kostümler... Ama hiç kimse İngilizce konuşmuyordu ve ne yaptığımızı hiç bilmiyorduk. Andy'ye dönüp 'Ne yaptığımız hakkında hiçbir fikrim yok' dedim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi