Yeşilçam'ın usta ismi Kadir İnanır'dan bir süre önce kötü haber gelmişti. Sağlık sorunlarıyla mücadele eden İnanır'ın ziyaretine usta sanatçı Sezen Aksu geldi. Aksu ziyaret esnasında 'Hekimoğlu' türküsünü seslendirdi. Kadir İnanır ise duygusal anlar yaşadı.

Sezen Aksu Ziyaretine Geldi! Kadir İnanır Gözyaşlarına Boğuldu!-2

Apar Topar Hastaneye Kaldırılmıştı

Kadir İnanır'ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmasının ardından hayranları hüzne boğulmuştu. Sanatçı inme inmesi sonucunda apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Kadir İnanır sıkı bir tedavi sürecine girdi. İnanır'ın sağlık sorunlarıyla mücadele etmesi hayranlarını olduğu kadar sanat camiasındaki dostlarını da üzdü.

Sezen Aksu Ziyaretine Geldi! Kadir İnanır Gözyaşlarına Boğuldu!-1

Sezen Aksu Moral Vermek İçin Kadir İnanır'ı Ziyaret Etti

Şarkıları dillere pelesenk olan usta sanatçı Sezen Aksu Yeşilçam'ın dev ismi ve can dostu Kadir İnanır'a moral vermek adına hastanede ziyaret etti.Bir süredir sağlık sorunları yaşayan ve tedavi gören İnanır'ı ziyaret sırasında Aksu "Hekimoğlu" türküsünü söyledi. O anlarda usta oyuncu duygulandı. Sezen Aksu, arkadaşı Kadir İnanır için 'Hekimoğlu' türküsünü söyledi. Bunun üzerine Kadir İnanır, duygulandı ve ağladı.

Sezen Aksu Ziyaretine Geldi! Kadir İnanır Gözyaşlarına Boğuldu!-3

Sır Gibi Saklıyordu! Kadir Ezildi Sevgilisini Paylaşınca Sosyal Medya Yıkıldı! Sır Gibi Saklıyordu! Kadir Ezildi Sevgilisini Paylaşınca Sosyal Medya Yıkıldı!

'Çoğu İnsan Kadir İnanır'ın Bu Türküyü Çok Sevdiğini Bilir'

Sezen Aksu Kadir İnanır'a özel 'Hekimoğlu' türküsünü söyledi. O anlarda İnanır'ın duygusal anlar yaşadığı ve gözyaşlarını tutamadığı öğrenildi.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu'nun haberine göre, Kadir İnanır'ın dünyasında 'Hekimoğlu' türküsünün çok özel bir yeri olduğu söylenirken yazıda, "Sanat dünyasında çoğu insan Kadir İnanır'ın bu türküyü çok sevdiğini bilir. 'Hekimoğlu'nu derleyen kişidir Kadir İnanır... Gençlik yıllarında Beşiktaş'ta aynı evi paylaştığı hemşehrisi Ümit Tokcan ise türküyü notalara döküp, ilk okuyan, TRT ve Türk halk müziği repertuvarına kazandıran sanatçıdır. Sezen Aksu, bayramda ziyaretine gittiği Kadir İnanır'ın türküyle bağını bildiği için ona 'Hekimoğlu'nu söyledi" ifadeleri yer aldı.

Sezen Aksu Ziyaretine Geldi! Kadir İnanır Gözyaşlarına Boğuldu!-4

'Kadir İyi Olacak, Biz Kazanacağız'

Usta oyuncunun eşi Jülide Kural ise Aksu'nun ziyaretine ve Kadir İnanır'ın sağlık durumuna dair şu ifadeleri kullandı:
"Sezen'in ziyareti Kadir'e çok iyi geldi. Sezen 'Yine geleceğim

Kaynak: Haber Merkezi