Sinan Ateş’in cinayet tutuklusun Tolgahan Demirbaş telefonundan çıkan yazışmaları paylaşan, Gazeteci Erk Acarer, Ateş’in yakın arkadaşı Ömer Zengin’in öldürülmesi yönündeki mesajlara tepki gösterdi. Gazeteci Acarer, ‘Almanya’ya bir ekip yollanılması istenmiş. Acaba bu ekibi yeni mi yolladılar?’ dedi. 

Ankara'da uğradığı hain suikast sonucu öldürülen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayet tutuklusu olarak yargılanan Tolgahan Demirbaş’ın telefonundaki yazışmalar ortaya çıktı.

Türkiye’nin En Büyük Şirketi 5 Bin Personel Alacak! Türkiye’nin En Büyük Şirketi 5 Bin Personel Alacak!

Gazeteci Erk Acarer’in paylaştığı yazışmalarda, Sinan Ateş'in yakın arkadaşı olan Ömer Zengin'in susturulması için Almanya'ya operasyonel bir ekibin gönderilmesi, Zengin'in dövülmesi ve daha ileri gitmesi durumunda öldürülmesi yönünde mesajların olduğu görüldü.

Erk Acarer

Gazeteci Erk Acarer X isimli sosyal medya platformundan söz konusu yazışmaları paylaşımda bulunarak, ‘Olcay Kılavuz’un evinde sakladığı Sinan Ateş cinayeti tutuklusu Tolgahan Demirbaş’ın telefonundan çıkan yazışmalar… Geçen hafta saldırıya uğrayan, ve sonrasında bir röportaj gerçekleştirdiğim Ateş’in yakın arkadaşı Ömer Zengin için Almanya’ya bir ekip yollanılması istenmiş. ‘Paylaşmaya devam ederse dövün, susmazsa öldürün!’ Zengin darp edildi! Acaba bu ekibi yeni mi yolladılar?’ ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: ÖZEL HABER