Bir dönemin en çok konuşulan dizilerinden Selena'da Selin karakterini canlandıran ve dizi sonrasında bir anda sırra kadem basan oyuncu Cansu Demir herkes tarafından çok merak ediliyordu. Yurtdışında gözlerden uzak yaşadığı konuşulan Demirci'nin Türkiye'ye döndüğü öğrenildi. Aynı zamanda oyuncunun son hali ortaya çıktı.

Sırra Kadem Basmıştı! Selena'nın Selini Ortaya Çıktı!-1

2006 yılında ATV ekranlarına damga vuran ve büyük ses getiren Selena dizisi hala konuşulmaya devam ediyor. Başrolünde şu sıralar dizi sektöründen uzak duran ünlü oyuncu Sinem Kobal'ın yer aldığı dizi karakterleriyle ve konusuyla özellikle çocukların gözdesi haline gelmişti.

Kenan İmirzalıoğlu O Yarışmacıya Dayanamadı! Sözünü Sakınmadı! Kenan İmirzalıoğlu O Yarışmacıya Dayanamadı! Sözünü Sakınmadı!

Sırra Kadem Basmıştı! Selena'nın Selini Ortaya Çıktı!-2

Gizemini Koruyordu 

Dizinin oyuncularının çoğu hayranları tarafından takip edilirken gizemli bir isim herkesin dikkatini çekmeye başladı. Dizide üç kız kardeşten en büyüğü olan Selin'e hayat veren Cansu Demirci dizisinin bitişinin ardından adeta sırra kadem basmıştı. Ünlü oyuncu gizemini korururken hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Sırra Kadem Basmıştı! Selena'nın Selini Ortaya Çıktı!-3

Hakkında Öldüğü Yönünde İddialar Gündeme Geliyordu

Türkiye'de kendisine takıntılı olduğu konuşulan bir şahıs yüzünden yurtdışına taşındığı iddia edilen Cansu Demirci, sosyal medya kullanmaması ve sektörden uzak durması ile Selena hayranlarının en çok merak ettiği isim haline geldi. Sosyal medyada Cansu Demirci'nin öldüğü iddiaları dolaşmaya başlasa da bir süre sonra Demirci'nin Türkiye'ye dönmesi bu iddiaları çürüttü.

Sırra Kadem Basmıştı! Selena'nın Selini Ortaya Çıktı!-4

Hiç Değişmemesi Şaşırttı

Yıllar sonra yeniden ortaya çıkan ve ülkeye dönüş yapan Demirci 31 yaşındaki haliyle dikkatleri üzerine çekti. Demirci'nin hiç değişmemesi ve hayranların aklına kazınan Selin imajından çıkmaması sosyal medyada çok konuşuldu. 

Kaynak: Haber Merkezi