İYİ Parti Genel İdare Kurulu üyesi Kazım Yücel Büyükşehir Belediyesi'nin ' Gittiğin Kadar Öde' adlı projesinin derhal kaldırılması konusunda çağrıda bulundu. Kazım Yücel Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin yeni çıkarmış olduğu 'Gittiğin Kadar Öde' projesinin büyük bir adaletsizliğe neden olacağını belirterek bu projesinin acilen kaldırılması gerektiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Kayseri'de Bu Fırsat Kaçmaz! Büyükşehir'de 5 Arsa Satışa Çıkıyor Kayseri'de Bu Fırsat Kaçmaz! Büyükşehir'de 5 Arsa Satışa Çıkıyor

Kazım Ycl

Yücel, projenin gizli bir zam olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi; "Seçimden sonra Ak Parti ulaşıma zam yapacak demiştim. İşte o gün bugün. Gittiğin kadar öde politikası size şirin gelmesin. Gittiğiniz yer eğer Belsin'den, İldem'den, Şehirhastanesi'nden ve Talas'tan Şehirhastanesi'ne ise en yüksek parayı ödeyeceksin diyorlar.

Ne ödeyeceğinizi bence sorun. Ben bu şehirde ulaşımda ücretsizlikten bahsetmiştim. Geldiğimiz noktada bugün bindiğin kadar öde, gittiğin kadar öde politikalarıyla şehir merkezinde oturmayanlara en yüksek ulaşımı siz ödeyeceksiniz diyorsunuz. Belediye başkanına baskı yapacaksınız, çağrıda bulunacaksınız.Bu uygulama acilen hayattan kaldırılmalı" ifadelerini kullandı.

Kaynak: özel haber