İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener 5. Olağanüstü Kurultay toplantısında İYİ Parti’ye veda etti. Başkan Akşener, ‘Bu kürsüde son kez konuşuyorum’ dedi.

Son dakika! İsrail Başbakını Netanyahu Tutuklanıyor Mu? Son dakika! İsrail Başbakını Netanyahu Tutuklanıyor Mu?

Genel Başkan Meral Akşener 5. Olağanüstü Kurultay Toplantısı’nda konuştu. Başkan Akşener, ‘Bugün emaneti devretme günü. Hayatımın 30 yılını farklı dönemlerde, farklı mekanlarda, farklı imkanlarla memleketimizin geleceği, insanımızın iyiliği devletimizin güvenliği için siyaset sahnesinde çalışarak geçirdim. Siyasi kariyerim boyunca beni motive eden tek şey vardı, tüm eğitim hayatım boyunca beni parasız, yatılı okutan milletimize, bana büyük fırsatlar sunan cumhuriyetimize ve her geçen gün tahrip edilen devletimize karşı vefa borcumu ödemekti. Bu uğurda 30 yıl boyunca, bir kadın olarak zorluklarla, iftiralarla tehditlerle karşılaştım. Her devrin fırsatçılarıyla, ahlaksızlarıyla, zalimleriyle mücadele ettim. Ama zihnim de vicdanım da hep çok rahat’ dedi.

Sözlerine son veren Başkan Akşener, ‘Bugünden sonra bu evi siz koruyacaksınız, bu evi ayakta siz tutacaksınız, bu eve artık siz bakacaksınız’ diyerek, ‘Genel Başkan adaylarımıza başarılar diliyorum, yolunuz açık olsun’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MEKEZİ