Bir programda sperm bankasından çocuk sahibi olması hakkında konuşan sunucu ve oyuncu Leyla Bilginel, yaptığı açıklamalarla olay oldu.

'Aynı Adamdan Bir Tüp Daha Satın Aldım'

,Yıllar önce sperm bankasına başvurarak çocuk sahibi olan Leyla Bilginel, yaptığı itirafta "Çocuğumun kardeşi olabilir diye aynı adamdan bir tüp daha satın aldım" sözlerine yer verdi.

Leyla Bilginel, gelen sorular üzerine sperm bankasından çocuk sahibi olmaya karar verdiği dönem hakkında konuştu.

Dilan Ve Engin Polat’ın Kurşunlama Pazarlığı Ortaya Çıktı Dilan Ve Engin Polat’ın Kurşunlama Pazarlığı Ortaya Çıktı

‘Beni Lezbiyen Gibi Göstermeye Çalıştılar’

Skandal sözlerine yenilerini ekleyen Leyla Bilginel, tanıdığı birinden çocuk sahibi olmanın onu ürküttüğünü belirterek, "O dönem beni lezbiyen gibi göstermeye çalıştılar ama öyle bir şey yok. Ben erkek enerjisini seven bir kadınım. Tanıdığım birinden çocuk sahibi olma durumu beni çok ürküttü.”

‘Evlilik, Eevlet Onayıyla Cinsel İlişkiye Girerek Çocuk Doğurmaktır’

Bana herkes 'Çok cesursun' diyor ama asıl ben onlara söylüyorum. Bir erkeği hayatınızda var edip sonunu hiç mi görmüyorsunuz? Ben ne yaşayacağımı görüyorum. Evlilik, devlet onayıyla cinsel ilişkiye girerek çocuk doğurmaktır” ifadelerini kullandı.

‘Nikah Kıyarken Atılan İmza Bir Erkeğe Haksızlık’

Nikah kıyarken atılan imzanın bir erkeğe haksızlık olduğunu belirten Bilginel, “Bu senden bir çocuk yaparsam nafaka alabilirim demek. Bir adamın çocuğumu varlığıyla kabul etmeyecek ben de ona devlet zoruyla babalık yaptıracağım ve bir de para alacağım. Ben ne o adamın zorla parasını alıp çocuğuma yedirtirim ne de bunu kabul ederim" dedi.

'Oğlum İyi ki Evlenmemişsin Dedi'

Spermini aldığı adamı görmediğini itiraf eden Bilginer, tanımasa da genetiğiyle ilgili her şeyi bildiğini belirtti.
Bilginel, “Oğlum 10 yaşındayken bana 'İyi ki evlenmemişsin, iyi ki baba yapmamışsın' dedi" ifadelerini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Haber Merkezi