Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor'da başlayan kavga dışarıya taşındı. Survivor'un fenomen yarışmacılarından Nagihan Karadere ve Yunus Emre Özden sosyal medya üzerinden birbirlerine ithamlarda bulundu. Yunus Emre Özden'in eşi Beria Özden, katıldığı bir programda iddialar sorulunca Nagihan Karadere hakkında harekete geçtiklerini açıkladı.

Survivor Bitti, Kavga Bitmedi! Harekete Geçtiler!

Survivor All Star'ın yayınlandığı dönemde yarışmada fırtınalar estiren Nagihan Karadere, bir diğer yarışmacı olan Yunus Emre Özden'le yaşadığı sorunları aktarmış ve Özden hakkında bir takım iddialarda bulunmuştu. Yaşananlar sonrasında Yunus Emre ile Nagihan Karadere birbirine girdi.

Karadere, Özden hakkında "Ayrıca darp olayı da var, ona hiç girmiyorum bile. Elim bandajlı gezdiğim zamanlar ciddi bir olay yaşadık, krizlere girdi, darp etti beni, bol küfürler tabii bende altta kalmadım" sözleriyle adeta sosyal medyayı sallamıştı.

Ünlü Gazeteci Düşüp Başını Çarptı! Yoğun Bakıma Alındı! Ünlü Gazeteci Düşüp Başını Çarptı! Yoğun Bakıma Alındı!

Özden'in özel hayatıyla ilgili de konuşan Karadere'nin "Kendi karısının bile hamileliğinden şüphe duyduğunu ve nice nice konuları bir açarsam insan içine çıkamaz, DNA der susarım" sözleri de gündeme bomba gibi düştü.

Survivor Bitti, Kavga Bitmedi! Harekete Geçtiler!-1

Beria Özden ve Yunus Emre, Çiğdem Akman'a konuk olarak bu konuya dair de konuştu. Mynet'in haberine göre; Yunus Emre şu ifadeleri kullandı:

"Nagihan bir sebepten dolayı benimle konuşmak yerine tırnaklarını bana geçirdiği an. Hatta Yunus Emre'den şiddet gördüm diye iddiaları da var, kendisinin çok kırıldım."

Yunus Emre sözlerinin devamında ise Karadere'nin eşi hakkında konuşmasına sitem ederek, "Ablamdır dedim ama ta ki eşime şey yapana kadar artık mahkeme kararıyla yasak getirmek istiyorum, kafasına göre tweet atmasın" dedi.
Eşi ise "Getirdik" diyerek popüler yarışmacıyla ilgili harekete geçtiğini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi