TRT1 ekranlarında başladığı günden bu yana merak ve ilgiyle takip edilen dizilerden Teşkilat seyirciye ard arda veda şoku yaşattı. Teşkilat dizisinden 2 oyuncu ayrıldı.

Ünlü Yazardan Kan Donduran Filistin Sözleri: Yavrusunu Koruyamayan Yaşamı Hak Etmiyor! Ünlü Yazardan Kan Donduran Filistin Sözleri: Yavrusunu Koruyamayan Yaşamı Hak Etmiyor!

TRT1’in Popüler Dizisinde İki İsimden Veda Şoku

Başrol Oyuncuları Bile Değişmişti

2021 yılında başlayarak 4 sezon boyunca seyirciyle buluşan Teşkilat dizisi ikinci sezonunda neredeyse tüm oyuncu kadrosunda değişiklik yapmıştı. Ekranlara damgasını vuran ve reytingleri zorlayan dizide başrol oyuncuları bile değişmişti. İlk sezonun başrolleri Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul diziden ayrıldıktan sonra yerine ünlü oyuncu Murat Yıldırım ve Aybüke Pusat gelmişti. Radikal kararların alındığı dizide bu defa yeni kadroda yavaş yavaş dağılmaya başlıyor.

Diziden 2 Oyuncunun Ayrılacağı Kesinleşti

TRT1’in en sevilen dizileri arasında yer alan  "Teşkilat" hakkında çıkan veda haberleri kesinlik kazandı. Dizi izleyicileri üzen bir ayrılıkla yeniden gündeme geldi. Dizinin başarılı oyuncu kadrosundan 2 ismin daha ayrılacağı duyuruldu. Bu gelişme, dizinin hayranları arasında büyük bir şaşkınlık yarattı.

Ayrılık Sebepleri Hakkında Kesin Bir Açıklama Yapılmadı

Dizide ard arda vedaların yaşanmasının ardında yatan sebepler hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmazken, oyuncuların projelerine odaklanma ve kariyerlerine yeni yönler verme isteğiyle bu kararı aldıkları konuşuluyor.

5. Sezona Onay Verildi

Öte ayandan Pazar akşamlarının sevilen dizisi için 5. Sezon onayı verildi. Yeni sezonda da devam etmesi kararlaştırılan dizinin sonuna doğru peş peşe flaş ayrılıklar yaşanacak. 

TRT1’in Popüler Dizisinde İki İsimden Veda Şoku

Bu isimler arasında Selin Genç ile Tuğçe Açıkgöz de var.

TRT1’in Popüler Dizisinde İki İsimden Veda Şoku

Diziden Sena karakterine hayat veren Selin Genç 109. Bölümde, Gizem’i canlandıran Tuğçe Açıkgöz ise 110. bölümde ekibe veda edecek. Yeni sezonda hikâyesi de yenilenecek olan dizide ayrılıklar sürecek.

Kaynak: Haber Merkezi