O Pozunu En Son 2016'da Vermişti! Sibel Can'a Yaz Geldi! O Pozunu En Son 2016'da Vermişti! Sibel Can'a Yaz Geldi!

Yıllardır başka bir ülkede yaşayan ve dünyaca ünlü Game of Thrones dizisiyle uluslararası bir başarı yakalayan Kayserili ünlü oyuncu Sibel Kekilli'den Türk bayraklı paylaşım geldi.

Türkiye'yi Engelleyen Kayserili Ünlü Oyuncudan Ülkesine Yeşil Işık!

Duvara Karşı filmiyle hafızalara kazınan Sibel Kekilli, Türkiye'den uzaklaşarak Finlandiya'da yaşamaya başladı. Uluslararası bir başarı yakalayan Kekilli birçok yabancı dizi ve filmde rol aldı. Game of Thrones dizisinde gösterdiği başarılı oyunculuk performansıyla kendisini kanıtlayan Kekilli yıllar önce Türkiye'yle tüm ilişkisini kesmişti.

'Bağnaz, İkiyüzlü, Nefret ve Haset Dolusunuz'

44 yaşındaki ünlü oyuncu daha önce müstehcen filmlerde rol almasından kaynaklı olarak Türkiye'de milyonlarca insan tarafından kötü yorumlara maruz kalıyordu. Aldığı eleştirilere tahammül edemeyen Sibel Kekilli, Türk halkına yönelik şu paylaşımı yapmıştı:

"Çoğunluğu Türk halkından olmak üzere, hesabımdaki nefret içerikli mesajlara ilk ve son defa vereceğim cevabım aşağıdadır. Tehditlerinizi, istismarlarınızı ve iğrenç cinsel içerikli mesajlarınızı daha fazla tolere etmeyeceğim. Kendinizi Müslüman olarak tanımlayıp başka insanlara, özellikle kadınlara ya da dinlere saygı duymuyorsunuz. Bağnaz, ikiyüzlü, nefret ve haset dolusunuz. Size acıyorum! Defolun gidin! Lütfen hesabımı takip etmeyi bırakın!"

Türkiye'yi Engelleyen Kayserili Ünlü Oyuncudan Ülkesine Yeşil Işık!-1

Türkiye'nin Engelini Kaldırdı

Kekilli bu paylaşımının ardından Türkiye'yi sosyal medya hesabından engelledi. Türkiye Kekilli'nin paylaşımlarını göremezken Kekilli'nin kırgınlığı uzun yıllarca sürdü. Ünlü oyuncu yıllar süren ayrılığın ardından Türkiye özlemine dayanamayan ünlü isim sosyal medya hesabından Türkiye'nin engelini kaldırdı.

In Collage 20240703 115432871

Türk Bayraklı Paylaşımı Gündem Oldu

Kayseri'de yaşanan olayların ardından Suriye'de Türk bayrağına karşı saldırılar yaşanmıştı. Yaşanan olaylar sonrası Sibel Kekilli'den Türkiye'ye destek fotoğrafı geldi.

Türk bayrağıyla paylaşım yapan Kekilli'nin fotoğrafı büyük dikkat çekti.

Kaynak: Özel Haber