Metin Akpınar'a babalık davası açan Duygu Nebioğlu'nun, "Ablamın babası da ünlü gazeteci" dediği ismin Uğur Dündar olduğu iddia edilmişti. Konuya ilişkin açıklama yapan gazeteci Uğur Dündar, iddiaları reddetmişti.

Annesini Bulmak İçin Müge Anlı'ya Katıldı

Gündeme bomba gibi düşen bu olay sonrasında Duygu Nebioğlu'dan çok konuşulacak bir hamle daha geldi. Annesini bulmak isteyen Nebioğlu soluğu Müge Anlı'da aldı.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 04 17T140837.035 (1)

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kız Çocukları Hakkında Şok İddia! Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kız Çocukları Hakkında Şok İddia!

'Ben Bu kadını İlk Kez Görüyorum'

Uğur Dündar ise önce Müge Anlı'ya mesaj attı, sonra da sosyal medya hesabından isyan etti.

Uğur Dündar, Müge Anlı'ya attığı mesajda şu ifadeleri kullandı.

"Değerli Müge. Ben bu kadını ilk kez görüyorum. Dava dilekçesine göre güya 1985 yılında İzmir'de tanışmışız ve birlikte yaşamışız. Oysa o yıllarda benim İzmir'le hiçbir ilgim yok. Kaldı ki adli tıp raporu çok ayrıntılı ve hiçbir kuşkuya yer vermeyecek kadar net. Ayrıca o yıllarda bekarım"

'Mahkemenin Gizlilik Kararı Olmasa Raporu da Yayınlardım'

Ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Uğur Dündar adeta ateş püskürdü.

Dündar paylaşımında, "Olup bitenleri gülerek izliyorum. Zira koca koca insanlar sayfalar dolusu yazı döşeniyor. 'Yazıklar olsun' diyen de var, 'Size hiç yakıştıramadım' diyen de...İşleri ağız dolusu hakaret etmek olan trol pisliklerini hiç saymıyorum. Oysa Türkçe ve tane tane anlatıyorum. Bu konularda son sözü söyleyen Adli Tıp Kurumu çok geniş ve titiz bir DNA analiz raporu hazırladı ve hiçbir kuşkuya yer vermeyecek biçimde 'Uğur Dündar'ın biyolojik  baba olduğu iddiası reddedilmiştir' dedi. (Mahkemenin gizlilik kararı olmasa raporu da yayınlardım) Daha ne desin? Her şeyi sabırla bir kenara kaydediyoruz... Nasılsa dava açma sırası bize de gelecek!.. Gün ola, harman ola!.." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi