Eski manken Yeşim Erçetin, eşinin ölüm haberiyle yıkıldı. Erçetin'in iki yıl önce nikah masasına oturduğu eşi Fevzi Kardeseci'nin cansız bedeni banyoda bulundu.

Ünlü Sunucu Son Yolculuğuna Uğurlandı! Ünlü Sunucu Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Ünlü Mankeni Kahreden Olay: Banyoda Ölü Bulundu!

'Kafama Vurdu, Yüzümü Cama Çarptım'

İki yıl önce iş insanı Fevzi Kardeseci ile evlenip Amerika'ya yerleşen eski manken Yeşim Erçetin, önceki günlerde eşinden şiddet gördüğünü iddia etmişti. 

Boşanma davası açacağını belirten ünlü isim şu ifadeleri kullanmıştı:

"Kafama vurdu, yüzümü cama çarptım. Sebep kumar. Arkadaşımın evine sığındım, boşanma davası açıyorum. Artık paylaşılabilecek bir olay. Zaten şiddettin her türlüsü olmamalı. Yaşadığım çok trajik bir hikaye. Evlendiğimden beri sorunlar yaşadık, üstesinden geldik. Çok severek evlendim. Talihsiz olaylar geldi arka arkaya."

Ünlü Mankeni Kahreden Olay: Banyoda Ölü Bulundu!

'Gidişin Çok Ani Oldu'

Manken Yeşim Erçet, sosyal medya hesabından eşinin vefat ettiği haberini paylaştı. Eşi Fevzi Kardeseci'yi başını mermer zeminine çarpmış bir vaziyette banyoda ölü bulan Erçetin, yaşadığı şoku atlatamadan şu ifadeleri kullandı:

"Yeminimizi tuttuk iyi gün ve kötü günümüzde beraberdik. Canım kocam gidişin çok ani oldu. Işıklarda uyu... Taziye için arayanlara teşekkür ederim. Acım çok büyük..."

Ünlü Mankeni Kahreden Olay: Banyoda Ölü Bulundu!-2

'Şaibeli Ölüm Değil'

Eski manken eşinin şüpheli şekilde öldüğü iddiaları sonrası açıklama yaptı. 

Erçetin açıklamasında, "Şaibeli ölüm değil. Düşmeye bağlı, kafasını çarptığı, bu yüzden öldüğü bilgisini verdiler. En son salı günü gördüm. Özür diledi, 'Lütfen geri dön' dedi. Dönmeyeceğimi söyledim. Ölmeden hemen önce de Müslüm Gürses'in 'Gidecek Bir Gün' şarkısını cepten attı. Aradım, açmadı. Koşarak gittim. Banyoda kanlar içindeydi. Boşanıyorduk, ama çok sevmiştim. İçim yanıyor. Haplarla ayaktayım" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Haber Merkezi