Bir moda yarışmasıyla hafızalara kazınan ve ablası Nihal Candan ile suç örgütünün paralarını aklama suçuyla tutuklu bulunan Bahar Candan bir süredir dolandırıcılık yaptığı gerekçesiyle tutuklu bulunan Seçil Erzan’la aynı koğuşta kalıyor.
Ünlü Fenomenin ablası Nihal Candan’ın sağlık sorunlarından dolayı tahliye edilmesinin ardından Erzan’la başbaşa kalan Bahar Candan ortalığı ayağa kaldırdı.

Daha önce cezaevinde kendisine zarar vererek hastaneye kaldırılan Candan’ın davranışları tahliye olma çabalarına yorulmuştu. Candan bu kez de Fatih Terim gibi önemli futbolcuları dolandıran Bankacı Seçil Erzan’la kavgaya tutuştu. 

Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy Cimin'in haberine göre; kardeşinin tahliyesi sonrasında iyice psikolojisi bozulan Bahar Candan, kaldığı cezaevinde ortalığı birbirine kattı. Öncesinde çok iyi geçindiği ve dost olduğu bilinen koğuş arkadaşı Seçil Erzan ile birbirine giren ünlü fenomenin arkadaşıyla arası bozuldu.

 İddiaya göre Candan ile Erzan’ın arasında gerçekleşen sözlü tartışmalar ağır hakaretlere dönüştü. 

Bahar Candan, Seçil Erzan'ın üzerine "Dolandırıcı" diye bağırarak yürüdü. 

Seçil Erzan ise kendisini "Sen de aynı suçtan buradasın" diyerek savundu.

Bunun sonucunda ise Bahar Candan sinir krizi geçirdi.

Yaşanan bu tartışmalar sonrası her ikisi de revire götürüldü. Avukatları koğuşların ayrılması için dilekçe verdi. Önce ikiliyi sakinleştiren memurlar, ardından Erzan’ın şikâyeti üzerine tutanak tuttu.

Aynı zamanda ünlü fenomenin sürekli tartışma çıkardığı gerekçesiyle cezaevi yönetiminden uyarı aldığı öğrenildi. 

Ünlü Oyuncuyu Görüntüleyen Muhabirin Sözleri Büyük Tepki Topladı! Ünlü Oyuncuyu Görüntüleyen Muhabirin Sözleri Büyük Tepki Topladı!

Kaynak: Haber Merkezi