Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren ünlü fenomen Mika Can Raun kısa süre önce herkesten gizlediği erkek arkadaşının yüzünü göstererek bir video yayınlamıştı. Bu olay sonrası fenomen açtığı yayında herkesi şok eden bir açıklama yaptı. Mika Can Raun ağlayarak şiddete maruz kaldığını söyledi.

 Cinsiyet değiştirerek bir çok estetik operasyondan geçen ve bambaşka birisine dönüşen Ünlü fenomen Mika Can Raun kısa süre önce yayınladığı bir videoyla sevenlerine herkesin çok merak ettiği gizemli erkek arkadaşını göstermişti.

Ünlü Fenomen Saldırıya Uğradı: Öldüresiye Dövüldüm!-1

Gelen soruları cevapladıkları videoda Mika’nın erkek arkadaşı Batu’nun tavırları ve sözleri fenomenin takipçilerini tedirgin etmişti. Kıskançlık sorusuna ünlü ismin sevgilisi ‘Ölürüm de öldürürüm de’ yanıtını vermişti. 

Sonrasında ünlü fenomen açtığı canlı yayında takipçilerini şok edecek açıklamalar yaptı.  Mika Can Raun canlı yayında saldırıya uğradığını açıkladı. Olay sonrasında yaptığı yayında gözyaşlarına boğulan Raun saldırıyı erkek arkadaşıyla birlikte sosyal medyada "Öldüresiye dövüldüm" diyerek anlattı.

Cinsel yönelimi yüzünden bu saldırıya uğradığı iddia edilen Mika’dan "Dakikalarca saldırıya uğradık, hastaneye kaldırılıyorum" diyerek açıklama geldi.

Kadir Ezildi’nin Nişanından Kareler Geldi! Sosyal Medya Yıkıldı! Kadir Ezildi’nin Nişanından Kareler Geldi! Sosyal Medya Yıkıldı!

Ünlü Fenomen Saldırıya Uğradı: Öldüresiye Dövüldüm!

Bu sözler sosyal medyanın gündemine oturdu. Yapılan saldırıya büyük tepki yağdı. 

Kaynak: Haber Merkezi