Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın annesi Halise Küçükkaya denizde kalp krizi geçirmesi sonucu hayata gözlerini yumdu. Ünlü gazeteci acı gününde gözyaşlarına boğuldu ve ayakta durmakta güçlük çekti. 

Ünlü Gazeteciyi Kahreden Haber!-1

Denizde Yüzerken Kalp Krizi Geçirdi

Antalya’da Muratpaşa ilçesi Lara bölgesindeki bir otelde annesi Halise Küçükkaya ile tatil yapan İsmail Küçükkaya büyük bir acıyla sarsıldı. 77 yaşındaki annesi Halise Küçükkaya sabahın erken saatlerinde yüzmek için denize girdi. Denizde bir süre sonra fenalık geçiren Küçükkaya, çevredekilerin yardımıyla kıyıya çıkarıldı. İhbar üzerine bölgeye sağlık ekipleri geldi. Yapılan belirlemelere göre ekipler Küçükkaya’nın hayatını kaybettiğini belirledi. 

İhanet İddialarıyla Boşanmıştı! Ünlü Oyuncu 26 Yaş Küçük Eşiyle Lükse Doyamadı! İhanet İddialarıyla Boşanmıştı! Ünlü Oyuncu 26 Yaş Küçük Eşiyle Lükse Doyamadı!

Ünlü Gazeteciyi Kahreden Haber!-2 Ayakta Durmakta Güçlük Çekti 

Halise Küçükkaya'nın cenazesi incelemenin ardından otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Adli tıbba önüne gelen ünlü gazeteci İsmail Küçükkaya yaşadığı acıyla gözyaşlarına hâkim olamadı. Küçükkaya’nın ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.  

 ‘Antalya’da Yaşamını Yitirdiğini Üzülerek Öğrendim’

CHP lideri Özgür Özel yaşanan acı olayın ardından ünlü gazeteciye başsağlığı diledi. Özel paylaştığı taziye mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Değerli gazeteci İsmail Küçükkaya’nın annesi Halise Küçükkaya'nın Antalya’da yaşamını yitirdiğini üzülerek öğrendim. Halise Küçükkaya'ya Allah'tan rahmet, Küçükkaya ailesine başsağlığı ve sabır diliyorum” 

Kaynak: Haber Merkezi