Kayserili Modelden Kızına Korkunç Sözler: Bana Kahpelik Yaptı! Kayserili Modelden Kızına Korkunç Sözler: Bana Kahpelik Yaptı!

Son dönemlerin en konuşulan isimleri arasında yer alan ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın sahnede yaşadığı olay gündem oldu. Kendisini izlemeye gelen seyircinin taşkınlığına dayanamayan Yılmaz sahneyi terk etti. 

Serenay Sarıkaya'ya Yaptığı Göndermeler Çok Konuşuldu

Son zamanlarda eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya yaptığı olay göndermelerle gündeme gelen Cem Yılmaz aynı zamanda özel hayatını göz önünde yaşayan ünlüler arasında yer alıyor. 

Hasan Can Kaya'ya Atışmaları Olay Oldu

Cem Yılmaz aynı zamanda kendisi gibi komedyen olan bir başka isim Hasan Can Kaya ile yaşadığı polemiklerle anılmıştı. Hasan Can Kaya'ya yaptığı gönderme ile gündeme gelen Cem Yılmaz bu defa son gösterisindeki skandal bir olayla adından söz ettirdi.

Ünlü Komedyen Sahneyi Terk Etti! O Görüntüler Sosyal Medyayı Salladı!-1

'Hoşgeldiniz CHP'liler'

Ünlü komedyenin 'Hoşgeldiniz CHP'liler' dedikten sonra sahneyi terk ettiği görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündemine otururken yaşanan bu olay sonrası seyircilerin tepkisi üzerine Yılmaz'ın gittiği söylense de gerçek çok başka çıktı. Yılmaz'ın siyasi bir yorum yaptığı ve izleyenlerin buna tepki gösterdiği yorumu yanılttı.

Seyirciler Taşkınlık Yaptığı İçin Gitti

Gösteriyi izleyen bir seyirci olayın arka planını anlattı.

Olayın aslında bir kadın ve adamın taşkınlık yapmasından kaynaklandığını aktaran izleyen, kadının Cem Yılmaz'a sesini duyurmak için sürekli bağırıp çağırdığını belirtti. Etraftakilerin bu durumdan rahatsız olmasının yanı sıra Cem Yılmaz'ın ortalık durulana kadar kulise geçtiği, sonra ise geri geldiği öğrenildi.
Anlatılanlara göre Cem Yılmaz, taşkınlık yapan izleyiciler salondan çıkarılana kadar sahneye geri dönmedi.

Kaynak: Haber Merkezi