Ünlü oyuncu Neslihan Atagül son günlerde kendisi gibi oyuncu olan eşi Kadir Doğulu ile olan evliliğiyle gündeme geliyordu. Atagül bu sefer paylaşımlarıyla sosyal medyada çok konuşuldu. 

Ünlü Oyuncu Dalga Konusu Oldu!

Yaprak Dökümü, Kara Sevda, Sefirin Kızı, Fatih Harbiye, Gecenin Ucunda gibi birçok başarılı yapımda rol alan ünlü oyuncu Neslihan Atagül oyunculuk performansı ve başarısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

İhanet İddialarıyla Gündeme Geliyordu

Özel hayatıyla da magazin dünyasında boy gösteren Atagül son olarak Fatih Harbiye dizisinde tanışıp hayatını birleştirdiği meslektaşı Kadir Doğulu ile yaşadığı ihanet kriziyle gündeme gelmişti.

Ünlü Oyuncu Dalga Konusu Oldu!-1

Her ne kadar ihanet iddiaları dört bir yana yayılsa da çift mutluluk pozları vermeye devam etmişti. Ortaya çıkan görüntülere rağmen çiftin bunu umursamaması eleştiri yağmuruna tutulmuştu.
Atagül bu kez başka bir konuyla eleştiri oklarının hedefi haline geldi. 

Ünlü Oyuncu Dalga Konusu Oldu!-2

Plajda Paylaştığı Fotoğraflar Beğenilmedi

'Saat 05:00' notu ile plajdan karelerini ardı ardına paylaşan ünlü oyuncunun o pozları hayranları tarafından hiç beğenilmedi. Atagül'ün tarzını yakıştırmayan ve beğenmeyen hayranları ünlü ismi eleştiri yağmuruna tuttu. 

Kayserispor Taraftarları Bunu Konuşuyor! Ünlü Fenomen Kayserili Futbolcuya Gönlünü mü Kaptırdı? Kayserispor Taraftarları Bunu Konuşuyor! Ünlü Fenomen Kayserili Futbolcuya Gönlünü mü Kaptırdı?

Ünlü Oyuncu Dalga Konusu Oldu!-3

'Hiç Olmuş mu Böyle?’

Leopar desenli bikinisinin üzerine beyaz bir kimono giyen ünlü isim altına da kırmızı beyaz pötikareli bir pijama giydi. Tarzı oldukça garip bulunan ünlü oyuncunun paylaşımı sonrası 'Hiç olmuş mu böyle?', 'Paranız var ama yine de berbat giyiniyorsunuz', 'Bu tarz ne ya' gibi yorumlar geldi.

Kaynak: Haber Merkezi