Sosyal medyadaki paylaşımları ve oyunculuk performansıyla adından söz ettiren usta oyunca Hakan Boyav’dan ünlü sinema oyuncusu Metin Akpınar ve gazeteci Uğur Dündar’a olay gönderme geldi. 

Kurtlar Vadisinin Kara'sı Olarak Biliniyor

Televizyon ekranlarında seyircinin aşina olduğu ve unutulmaz karakterlere hayat veren ünlü oyuncu Hakan Boyav birçok sevilen yapımda rol aldı. Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinin Kara’sı olan ünlü oyuncu Hanımın Çiftliği,  Teşkilat, Balkan Ninnisi, Payitaht Abdülhamid, Maraşlı gibi sevilen dizilerde de rol aldı. 'Solcu olmayana ödül vermiyorlar' açıklamasıyla gündem olan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla da dikkat çekti. 

Babalık Davası Gündeme Bomba Gibi Düştü

Adı bir süredir babalık davasıyla gündeme gelen oyuncu Metin Akpınar ve gazeteci Uğur Dündar sosyal medyada da çok konuşulmaya başlandı. Son olarak Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu’nun Uğur Dündar hakkında yaptığı iddialar gündeme bomba gibi düşmüştü. Uğur Dündar yapılan iddialara karşı çıkarak sosyal medya hesabından isyan etmişti.
Ünlü oyuncu Hakan Boyav iki ünlü isme iğneleyici bir gönderme yaptı.

Kayserili Ünlü Modelin Kızı Bakanlık Tarafından Koruma Altına Alındı! Kayserili Ünlü Modelin Kızı Bakanlık Tarafından Koruma Altına Alındı!

Sosyal medya hesabından, “ Şimdi Uğur Dündar ve Metin Akpınar ne oluyor kafam karıştı” notunu düştü.

Boyav’ın bu açıklaması bazı sosyal medya kullanıcıları komik bulsa da bazıları ise tepkiyle karşıladı. 

Kaynak: Özel Haber