Kayserili Modelin Devlet Korumasına Alınan Kızının İfadesi Şok Etti! Kayserili Modelin Devlet Korumasına Alınan Kızının İfadesi Şok Etti!

Ünlü oyuncu Çiçek Dilligil’in oğlu Ardahan Öztoprak kısa süre önce cinsiyet değiştirme kararını vermişti. Cinsiyet Değiştiren Öztoprak’ın en büyük destekçilerinden biri de oyuncu annesi Çiçek Dilligil oldu. Dilligil oğluyla yeni pozlarını paylaştı. 

“Tövbeler olsun”, “Dilek taşı”, “Kara tahta”, “Kaygısızlar”, “Çılgın bediş” gibi birçok yapımda yer alan ünlü oyuncu Çiçek Dilligil’in son zamanlarda adı başka konularla gündeme gelmeye başladı.

Ünlü Oyuncunun Oğlu Cinsiyet Değiştirmişti: Yeni Pozları Olay Oldu!-1

Oğlu Cinsiyet Değiştirmeye Karar Vermişti

Oyuncu Çiçek Dilligil ve müzisyen Bora Öztoprak'ın oğlu Ardahan Öztoprak'ın cinsiyet değiştirme kararı magazin dünyasını sallamıştı. Amerika'da yaşayan Ardahan Öztoprak'ın cinsiyet geçişi yapmaya karar verdiği ve ismini Ayda olarak değiştirdiği öğrenilirken ünlü oyuncunun oğluna karşı da tutumu oldukça merak konusu olmuştu. 

Ünlü Oyuncunun Oğlu Cinsiyet Değiştirmişti: Yeni Pozları Olay Oldu!-2

‘Çocuğumuzun Yanındayız’

Çiçek Dilligil konuyla ilgili yaptığı açıklamada oğlunun arkasında olduğunu ve destek verdiğini belirtmişti.
Dilligil,  "26 yaşında artık bir birey. Çocuğumuzun yanındayız; aile olarak onun yanındayız. Adı artık Ayda. Uzun da bir süreç içerisinde, bu sabah uyandım hadi diye bir süreç değil... Heves ve marjinal bir durum da değil. Amerika'da yaşıyor. Önemli kliniklerden de destek alıyor" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü Oyuncunun Oğlu Cinsiyet Değiştirmişti: Yeni Pozları Olay Oldu!-3

‘26 Senedir Dolu Dolu Anneliği Yaşama Sebebim’

Ünlü oyuncu oğlunun değişimiyle birlikte yeni bir aile pozu vermeyi ihmal etmedi.

Yeni pozlarını paylaşan Dilligil "Bu sene evlilik yıl dönümümüz ve Anneler Günü'nün aynı güne gelmesi. Bir yanımda 27 seneyi bitirdiğimiz aşkım, diğer yanımda 26 senedir dolu dolu anneliği yaşama sebebim canım. Şükür sebeplerim Ömrünüz, ömrümüz uzun, sağlıklı ve yüzümüzdeki gülücükler gibi içten ve çok mutlu geçsin" notunu düştü.

Ünlü oyuncunun paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu. 

Kaynak: Haber Merkezi