Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Yalı Çapkını’nda Serter karakterine hayat veren oyuncu Tufan Gökpınar’ın yaşadığı olay hayrete düşürdü. Ünlü oyuncunun Şişli’deki evinin bitişiğindeki binayı yıkmaya çalışan bir kepçe operatörü yanlışlıkla evinin duvarını da yıktı. Olayın yaşandığı esnada evde bulunan arkadaşı neye uğradığını şaşırdı. 

Ünlü Oyuncuya Kepçe Şoku: Evinin Duvarını Yıktılar!-3

Evinin Duvarını Yıktılar

Bir küçük günışığı, Rabia, Sonu buysa gibi yapımlarda yer alan oyuncu Tufan Gökpınar son olarak Yalı Çapkını'nda Serter karakterini canlandırmıştı. Yalı Çapkını dizisinden ayrılan Gökpınar’ın diziye geri döneceği konuşuluyordu. 

Ünlü Oyuncuya Kepçe Şoku: Evinin Duvarını Yıktılar!-2

Oyuncunun evinde şoke eden bir olay yaşandı. Bir inşaat firması sokakta bulunan bir binayı yıkmaya başladı. Yıkım esnasında kepçeyi duvara vuran operatör, yanlışlıkla bitişik olan binada yaşayan oyuncu Tufan Gökpınar’ın yaşadığı dairenin duvarını da yıktı.

Ünlü Oyuncuya Kepçe Şoku: Evinin Duvarını Yıktılar!-1

Duvarsız Evden Sokak Görüntülendi

Herkesi şaşkına çeviren olay sonrası duvar yerle bir oldu. O anlarda evde bulunan Gökpınar’ın arkadaşı Çağla Taşdelen neye uğradığını şaşırdı. 

Yaşanan  olayda kadın olanları saniye saniye görüntülerken duvarsız evden sokağın görüldüğü anlar dikkat çekti. Evde yaşayan bir diğer isim olan Gökpınar’ın sevgilisi Başak Şahin ise olay sonrası geldiği sokakta olanları görüntüledi.

Ünlü Oyuncuya Kepçe Şoku: Evinin Duvarını Yıktılar!-4

Firma Yetkilileri Duvarı Ördü

Ünlü Şarkıcı Kafenin Ortasında Havladı! Görenler Şok Geçirdi! Ünlü Şarkıcı Kafenin Ortasında Havladı! Görenler Şok Geçirdi!

Olayla ilgili ünlü oyuncuyla görüşen firma yetkililerini hatalarını kabul etti ve yıkılan duvarı içeriden ördü. Şikâyet üzerine devreye zabıta ekipleri girdi.  Zabıta ekiplerinin harekete geçerek yıkımı durdurduğu öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi