Marjinal tarzı ve rap şarkılarıyla en çok dinlenen isimler arasında yer alan ünlü rapçi Uzi sahnedeyken yaşadığı olaylı anlarla sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü rapçi’ye bir izleyicisi tarafından çakmak atılınca olanlar oldu. Uzi seyircisinin yaptığı harekete sinirlenerek tehditler savurdu.

Ünlü Rapçiye Sahnede Çakmak Fırlatıldı! Tehditler Havada Uçtu!-2

Adı Aleyna Tilki’yle Aşk Dedikodularına Karışmıştı 

Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi! Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi!

Zor, Paparazzi, Caney, Krvn, Arasan da, Umrumda Değil, gibi parçalarıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan ünlü rapçi Uzi’nin daha önce adı yeni neslin popüler sanatçıları arasında yer alan Aleyna Tilki ile aşk dedikodularına karışmıştı. Birlikte görüntülenen Tilki ve Uzi arkadaş olduklarını belirtmişti. 

Ünlü Rapçiye Sahnede Çakmak Fırlatıldı! Tehditler Havada Uçtu!-1

Galatasaray’a Bestelediği Marşla Dikkat Çekti

Gerçek adı Utku Cihan Yalçınkaya olan Uzi Geçtiğimiz günlerde Galatasaray için bestelediği "Şampiyon" marşını yayınlayarak sarı-kırmızılı taraftarların gönlünü fethetmişti.  Genç rapçi bu kez farklı bir konuyla gündeme geldi.

Ünlü Rapçiye Sahnede Çakmak Fırlatıldı! Tehditler Havada Uçtu!-3

‘Vallahi Sıkıntı Yaşatırım Sana’

Konserlerine tam gaz devam eden Uzi’nin çıktığı bir sahnede yaşadıkları sosyal medyayı salladı.  Uzi sahnedeyken bir izleyicisinin üzerine çakmak fırlatmasıyla çılgına döndü. 

Bu duruma çok sinirlenen ünlü rapçi "Sakın bir daha görmeyeyim o çakmağı. Vallahi alırım seni buraya, vallahi sıkıntı yaşatırım sana. Tamam?" diyerek tehditkâr sözler savurdu. 

Kaynak: Haber Merkezi